Načítání dat...
Řadit podle:

Zlatá kabelka psaníčko

Chystáte se na večírek a hledáte netradiční kabelku? Nebo vám možná jen chybí stylový doplněk – kabelka, kterou lze sladit v různých kombinacích s „wow“ efektem? Zlatá kabelka psaníčko je dokonalým řešením, jak spojit eleganci, šik a luxus v nadčasovém stylu.

Zlatá kabelka psaníčko- blýskněte se!

Tyto koktejlové kabelky jsou elegantním doplňkem k elegantním příležitostem a večerním outfitům. Jak název napovídá, mají charakteristický tvar psaníčka – jsou obdélníkové a ploché. Zlaté psaníčka zdůrazní nejen elegantní stylizace, ale i festivalovější kompozice. Dodají šmrnc kombinacím připraveným na noční párty nebo večerní koncert. Tento zdánlivě malý doplněk udělá z každého outfitu, bez ohledu na jeho styl, délku nebo barvu, elegantní kousek. Zlatá kabelka psaníčko změní charakter denního stylingu v kombinaci bílé košile s džínami i koktejlových letních šatů na oficiální schůzku. Jde o prvek oděvu, který překvapí svým účinkem a zaujme svým stylem. Odlišného výsledku dosáhneme kombinací šatů s kabelkou listonoškou přehozenou přes rameno na koženém pásku a jinak se tytéž šaty prezentují na vysokých podpatcích a zlatou kabelkou na řetízku.

Zlatá kabelka na řetízku

Zlaté kabelky psaníčka s řetízkem jsou velmi pohodlným a efektním doplňkem vybraným pro zvláštní příležitosti. Malá velikost kabelky znamená, že se do ní vejde jen to, co je nutné, odolá pokušení sbalit vše, co se dá, takže kabelka by byla vycpaná jako vak. Zlatá kabelka psaníčko na řetízku je synonymem elegance - dodává nádheru kreaci, která se nosí na mimořádné události. Skvěle se hodí místo kabelky nošené v ruce, zanechává pak volné ruce a navíc řetízek tvoří doplňkový dekorativní prvek.

Zlatá kabelka psaníčko – jaký řetízek si vybrat?

Řetízky ve večerních kabelkách se liší strukturou, barvou a tloušťkou. Zpravidla – čím elegantnější večírek, tím tenčí řetízek, vyplatí se vybrat model adekvátní příležitosti. Zlatá kabelka psaníčko na tlustším řetízku úspěšně splyne s méně oficiálními outfity.

Nejležérnějším řešením je zlatá kabelka psaníčko s pohodlným páskem. Oblíbí si ho především osoby, které dávají přednost pohodlí při používání, kdy je pásek na rameni plně délkově nastavitelný a nezanechává stopy řetízku na těle ani oblečení.

Výběrem zlaté kabelky psaníčka máte zaručenou eleganci a styl, bez ohledu na to, jaký styl máte rádi. Ať už preferujete vysoké podpatky nebo ploché mokasíny. Kožené bundy nebo elegantní saka Skvěle vypadají k „malým černým šatům“, fenomenálnímu overalu nebo módnímu kostýmku. Koneckonců, každý styling má svůj vlastní a jedinečný charakter.

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou zlatých kabelek psaníček. Je dobré se přesvědčit, že je perfektním doplňkem nejen k silvestrovským outfitům, ale i ke kostýmům na méně slavnostní akce!

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu