Načítání dat...
Řadit podle:

Pánské baťohy - na výpravu i do kanceláře

Móda stále žije - díky čemu se neustále mění, servíruje nové styly a zajímavé kombinace. Již několik let vděčí za svůj návrat na vyslůní - pánským a dámským baťohům. Nejen, že se staly součástí našeho sortimentu šatníků, ale také nás začaly doprovázet v nových situacích…

Pánský baťoh do zaměstnání

Ať už se chystáš kamkoliv, zaručeně chceš vždy vypadat dobře a cítit se pohodlně. My to chápeme. A proto se v nabídce paní Kabelkové objevili elegantní pánské baťohy, které si sebou můžeš vzít i do kanceláře.

Nemusíš se obávat až přílišného sportovního charakteru. Na příklad pánský baťoh v černé variantě, z vysoce kvalitní eko kůže je originální volbou, která skvělě vypadá na pozadí bílé košile, oblíbených džín a ležérních bot.

Pánský baťoh do zaměstnání ti zaručí pohodlné používání, aniž bys ztratil cokoliv ze svého perfektního stylu. Jsme si jisti, že díky několika vnitřním a vnějším kapsám ti zajistí ideální místo pro tvoje nejdůležitější věci, které chceš mít vždy blízko sebe.

K tomu silné a dobře navržnené ucha, které se nebudou vbíjet v ramena ani pří velkém zatížení. Pro nás rozhodně kandidát na asistenta roku!

Pánský baťoh na rande

Chystáte se na slibné rande? Pokud se už večer dělá zima, musíte si s sebou vzít pár drobností, včetně svetru navíc.

Sportovní a elegantní baťoh v grafitové barvě je neocenitelná. Takový pánský baťoh s prostornou přihrádkou na suchý zip, kapsou na zip a dvěma dalšími kapsami, které vám umožní udržovat ve vašich věcech pořádek.

Na vnější straně najdete také spoustu zajímavých přihrádek zabezpečených stříbrnými zámky, které jsou ideálním místem pro telefon, klíče, kapesníky a bonbóny - zkrátka vše, k čemu máte rádi snadný a rychlý přístup.

Pánské baťohy ve sportovním styluPlecaki męskie w sportowym stylu

Paní Kabelková však neutíká od kořenů z kterých baťohy vyrosty. V naší nabídce máme spoustu sportovních baťohů, které jsou ideální i do obchodu (jsou opravdu prostorné) nebo na kratší výlet.

Navrhované modely jsou primárně té nejvyšší kvality. Zaměřujeme se na nejlepší materiály, které zaručují pohodlné používání - a to po dlouhá léta.

Víme, že pánský baťoh, který nás doprovází při našich každodenních cestách a výletech do vzdálenějších oblastí, musí vydržet hodně. Především celkové zatížení - někdy až na maximum.

Naše pánské baťohy jsou k dispozici ve velikostech M, L a XL, což vám umožní přizpůsobit velikost vašim očekáváním a potřebám. S rukojetí, popruhy a ramenními popruhy můžete být klidní - jsou velmi odolné a jen tak se ne odřou.

Prvky, kterým stojí věnovat pozornost (kromě estetických hodnot), jsou dobře navržené prostory - vnitřní a vnější. Dobrý pánský baťoh musí svou na palubu pojmout hodně a zároveň mít vše dobře zorganizované. O tuto záležitost se postarají prostorné kapsy a přihrádky - zapínání na suchý zip a zipy. Díky tomu víte, že z vašeho baťohu bez vašeho vědomí nikdy nic nevypadne.

K tomu si připočtětě ještě pár otevřených kapsiček na drobnosti, ke kterým chcete mít snadný přístup. A recept na ideální baťoh je hotový!

Pánský baťoh v rozměru XL - vejde se do něj skoro všechno!

Paní Torbalska chápe velké potřeby a nabízí pánské baťohy ve velkých rozměrech . Tento XL model pojme celý můžský svět - můžete si do něho sbalit svou oblíbenou knihu, silný svetr, sadu nářadí a velkou zásobu něčeho k pití. Pokud vás má baťoh doprovázet při romantické procházce nekonečnými poli a vítr fouká v nejlepším možném směru, tak přidejte ještě papírového draka - určitě pro něj najdete místo!

Malé vnitřní kapsy se zipy jsou osvědčeným způsobem, jak udržet peněženku a důležité dokumenty pod kontrolou. A vnější kapsa pojme to, co chcete mít vždy po ruce. Tak a teď můžete dobýt svět!

Pánský baťoh na hory a do posilovny

Nyní nabídka pro typické dobyvatele, kteří se nebojí žádné expedice do hor a rádi zavítají i do posilovny. Jedná se o pánské batohy v typicky sportovním duchu, bez vizuálních elementů. U těchto modelů jsme upřednostnili pohodlí a jednoduchost.

Proto zde nenajdete žádné ozdobné zipy a poutavé kapsy. Na zadní a přední straně se nachází černé zipy. U této barevné boční vložky, která přidává špetku charakteru, ale není vůbec křiklavá. A to je velmi „mužné“.

Tento pánský baťoh v rozměru XL nabízí mnoho pojemných prostor pro dobrou organizaci. A ani zde nezapomínáme na pohodlné rukojeti, které nebudou obtěžovat ani po několika hodinách nošení s velkou hmotností.

No ale něvěřte každému slovu - musíte ho vyzkoušet na vlastních zádech.

Baťohy od paní Kabelkové - proč stojí za to je mít?

Pokud se zde setkáváme, znamená to, že hledáte pohodlné řešení v sofistikovaném stylu, které vám bude sloužit dlouhé roky. Pak jste na správném místě! Každý z modelů z naší nabídky, představuje je řemeslné zpracování té nejvyšší kvality a to samé můžeme říci o použitých materiálech.

To vše spojuje dobrý design, díky kterému bude každá vaše stylizace doplněna o zajímavý prvek. Díky široké škále barev a tvarů můžete pánský baťoh z naší nabídky přizpůsobit kancelářským okolnostem a méně formálním místům.

Vyberte si mezi elegantními batohy z eko kůže nebo si vyberte jeden z čistě sportovních modelů. Oba jsou lemovány nejnovějšími trendy a klasickými řešeními. Vězte, že taková taška dlouho nevyjde z módy.

To je důležité, pokud se rozhodnete koupit si pánský baťoh vyrobený z vysoce kvalitních materiálů - paní Kabelková ví, že ho budete nosit dlouho - a že vám dlouho vydrží!

Seznamte se blíže s naší nabídkou a vyberte si pánský baťoh na základě svého stylu.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu