Načítání dat...
Řadit podle:

Nákupní řůžová taska

Růžová nákupní taška je ženským doplňkem každodenních stylizací. Prostorná a funkční taška s velkým počtem kapes a zipů. Módní a praktické řešení pro každé roční období. Pohodlí při nošení díky širokým držadlům umožňuje volný pohyb po městě a možnost zavěšení na rameno poskytne volné ruce při nakupování, otevírání auta nebo vystupování z tramvaje.

Růžová nákupní taška – pudrová nebo špinavá růže?

Když mluvíme o růžových taškách, napadnou nás barvy cukrovinek, které nejsou v souladu s představou elegantní ženy pro každého. Naštěstí růžová nákupní taška není kabelka ve stylu Barbie, ale jedná se jemnou variantu pro elegantní ženy. Pudrově růžové i špinavě růžové kabelky jsou považovány spíše za pastelové než okázalé. Díky tomu je lze libovolně kombinovat s více barvami, což nezpůsobuje zbytečné výstřelky. Vytvářejí nádherné kombinace s bílou, černou, béžovou, šedou, modrou nebo pastelově žlutou. Například růžová nákupní taška v pudrově růžové barvě v kombinaci s dalšími pastelovými barvami vytvoří jarní lehký look. Podobné je to s kombinováním špinavé růžové s jinými barvami. Tato tlumená, jemná ženská barva vypadá stejně krásně nejen s bílou, šedou, ale také s džínovinou. Práškové i špinavé tvářenky vyhovují ženám všech věkových kategorií. Rozjasňují, omlazují a dodávají dívčině.

V závislosti na očekávaném efektu můžeme míchat více či méně intenzivní barvy, čímž získáme jemnější a honosnější charakter stylizace.

Městská růžová nákupní taska

Vydej se do města s růžovou taškou přes rameno. Pokud se chystáš nakupovat, určitě budeteš potěšena její pojemností a pohodlným nošením. Na cestě do práce, budeš zářit dívčím kouzlem a elegancí. Na setkáníse svými přáteli, se určitě nestane, že si svoji tašku nespletete s kabelkou svojí kamarádky. Růžová nákupní taška je také subtilní taškou pro fanoušky skandinávského minimalismu, ideální pro ženy, které rády kombinují bílé blůzy, krémové svetry a pletené šaty. Takové sady se světlým shopperem v odstínu jemné nebo zaprášené růžové, zavěšené přes rameno, určitě dodají trochu volnosti a rozjasní styl i v zamračených dnech. Elegantní růžová nákupní taška bude krásným doplňkem kancelářskéh stylizace a její sportovní verze bude perfektní na cestě do posilovny.

  • ro
  • sk
  • hu