Načítání dat...
Řadit podle:

Bílá kabelka – lehký módní doplněk s charakterem

Je extravagance tvým druhým jménem? Tak to tě bilá kabelka ráda pozná! Hlavní atributy těchto modelů jsou pohodlí a stylové kování - přizpůsobí se každé stylizaci a s ní budeš mít jistotu, že ji vždy snadno najdeš. Možná se budeš divit, jak bílá kabelka může změnit tu tvoji.

Bilá kabelka – sportovní, nákupní, a možná listonoška?

Široký výběr je naší prioritou. Víme, že velikost a charakter modelu mají svůj význam a proto neustále rozšiřujeme náš sortiment, aby jsme splnili i te nejnáročnější požadavky našich klientů.

Bilé kabelky od paní Kabelkové jsou dostupné v rozměrech: mini, S, M, L, a dokonce i maxi! Díky čemu už nemusíš dělat kompromisy. Podobně je to i v případě stylu – bílé kabelky z naší nabídky jsou modely méně i více elegantní. Tyto modely jsou ideální na každodenní nákupy, do zaměstnání nebo na některou z vyjímečných událostí. Určitě sáhni po následujících modelech:

  • bílé kabelky listonošky,
  • bilé nákupní tašky,
  • modní a univerzální kabelky dámské bílé,
  • dámské bílé kabelky jako jsou vkusné baťohy nebo praktické pytle,
  • malé bílé kabelky – ideální na rande nebo na jinou důležitou schůzku.

Za pozornost stojí rozhodně také bílá kabelka - typu kufřík nebo její větší variant s tzv. organizérem. U paní Kabelkové je z čeho vybírat!

Bílá otevřená kabelka znamená barevný život!

Chybí vám lehká kabelka, ale obáváte se, že ta bílá je příliš odvážná? Žádný strach - pro dobrý začátek si můžete vybrat model, který zvolit bílou barvu pouze jako doplněk vašeho stylu.

Naše nabídka zahrnuje například dámskou bílou tašku s vzorem s plameňáky, která kouzelně doplní vaše stylizace. Můžete také zvážit modely v boho stylu, kterým nechybí živé barvy v kombinaci s charakteristickými vzory.

Bílá dámská kabelka může také zajímavě doplnit stylizace s elegancí zlata nebo v klasické kombinaci s černou! Malá bílá kabelka s třpytkami a výraznějšími ozdobami se už směje na fanoušky odvážných návrhů, zatímco její kamarádka, bílá taška přes rameno s elegantní stříbrnou sponou, vás ráda doprovodí do kina nebo na rande. Jak vidíte, máme spoustu možností, která uspokojí každou naši klientku!

Bílá kabelka a už jsi celá stylová!

To nejlepší jsme si nechali na konec... Bílá dámská kabelka má totiž neuvěřitelnou sílu. V kombinaci s neodolatelnou elegancí můžete každé stylizaci přidat špetku elegance. Bez ohledu na to, zda zvolíte bílou kabelku k barevným teniskám nebo bundě, tak v obou případech bude bílá kabelka vypadat velmi vkusně!

  • ro
  • sk
  • hu