Načítání dat...
Řadit podle:

  Elegance zelených kabelek

  Láhvová zelená je momentálně, nejvíce elegantní a stylový odstín zelené. Její hloubka a sytost z ní činí atraktivní alternativu ke klasické černé v mnoha stylech. Šaty v láhvově zelené barvě vypadají velmi elegantně a díky rozmanitosti stylů a modelů nám dáváji obrovský výběr. Tato barva je často využívaná pro módní doplňky - tmavě zelené kabelky, boty a šály.

  S čím zkombinovat láhvovou zeleň?

  Láhvová zelená je velmi tmavá a intenzivní barva, a proto funguje skvěle především s bílou a neutrální béžovou. Zelená kabelka jako doplněk k světle béžovým šatům je velmi harmonická a zaručí tak neutrální kombinaci. Kabelka v odstínu zelené lahve bude vypadat skvěle se šedým a tmavě modrým stylem. Módní a expresivní kombinace dosáhneme kombinací zelené kabelky s hnědými doplňky. Extrémně elegantní a smyslný vzhled však vytvoříme kombinací láhvově zelené kabelky s černou nebo tmavě červenou barvou v odstínu vína. Jedná se o dokonalou kombinaci pro večerní outfit.

  Pro ty, které už nudí klasické kombinace barev, doporučujeme kombinovat láhvovou zelenou s světle růžovou, červenou nebo hořčicově žlutou barvou. Tuto odvážnou kombinaci barev nám jistě závidět každý milovník módy. Zelená kabelka bude také vypadat skvěle se zelenými šaty. Zelená - jako žádná jiná barva - má ráda sama sebe. Monochromatická kombinace různých odstínů zelené je perfektní kombinací klasiky s nádechem extravagance.

  Jakou zelenou kabelku si mám vybrat ke svým stylizacím?

  Navzdory své výraznosti je láhvově zelená poměrně univerzální barvou. Je ideální pro večerní ale i běžné nošení. Proto může být zelená kabelka elegantním doplňkem mnoha stylů.

  Klasické tašky přes rameno a prostorné brašny s dlouhými popruhy vypadají v této barvě krásně. Tato je varianta nejčastěji volená pro každodenní styly oblečení. V kombinaci s business dress kódem bude vypadat elegantně především tmavě zelený kufr s kovovým povrchem ve zlaté nebo stříbrné barvě. Na večer pak stojí za to mít sebou smaragdovou spojkovou tašku se zlatým řetízkem. Tmavě zelené kabelky s motivem aligátoří kůže také vypadají velmi zajímavě - ideální zejména pro ženy, které mají rádi klasiku. Mějte však na paměti, že tmavě zelená miluje matné a těžké materiály, a proto vypadají především velké semišové tašky v láhvově zelené mimořádně stylově a také rafinovaně.