Načítání dat...
Řadit podle:

Aktovky z přírodní kůže – pro muže na úrovni

Exklizivní, moderní a velmi elegantní – také jsou kožené aktovky z nabídky našeho obchodu. Toto příslušenství je určeno profesionálům – takže je ideální pro lékaře, právníky, inženýry, obchodníkům –zkrátka všem kteří přenášejí velké množství dokumentů a chtějí je zabezepčit. Kožené tašky - pánské které se náchází v naší nabídce, je možné výužit na přenesení různých mobilních zařízení. Bezpečně do nich schováte notebook, tablet a také příslušenství - jako jsou nabíječky a powerbanky. Není potřeba nosit speciální zavazadlo na notebook, stačí pouze jedna pojemná pánská kožená taška. Elegantní kožená pomáhají utvořit tzv. business style. Naše aktovky splňují jak požadavky praktické tak i te estetické. Jejich luxusní design zvyšuje prestiž jejich nositelů. Proto jsou tyto doplňky ideální také jako elegantní dárek.

Pánská taška - přírodní kůže zárukou kvality

V katalogu našeho obchodu najdeš širokou nabídku pánských kožených aktovek. Mnoho z nich je vyrobeno z přírodní lícové kůže – tvrdé s dlouhou životností. Díky čemu jsou naše produkty odolné proti přírodním vlivům, a co je nejdůležitější vydrží i velkou zátěž. Proto jsou ideální na přenášení velkého množství dokumentů a vyplatí se proto na ně vsadit.

Pánské módní kožené aktovky

Sbírka aktovek z přírodní kůže, z naší nabídky ve které najdete značkové výrobky výrobců, které všichni známe a ceníme si jich. Pánské kožené tašky z naší nabídky jsou vybaveny dvěma až třemi velkými příhrádkami - ideální na pojemné desky s dokumenty nebo na notebook. Většinou jsou vybaveny také jednou kapsou na telefon, kapsou na karty a také kapsičkamy na psací potřeby. Můžete si také vybrat model s jednou nebo dvěma menšími kapsami navíc na různé drobnosti. Každá z našich aktovek je nejen pojemná ale nabízí také praktický vnitřek, ale především také uchvátí svým precizním provedením. Silné, pečlivě ušité provedení je garancí dlouhého, bezproblémového používání. To proto všechny vypadají skvělě jak z blízka tak i z dálky. Pánské tašky - kožené jsou vybaveny pohodlným a ideálně velkým uchem na nošení v ruce, a také dlouhým páskem, díky kterému můžeš nosit svoje příslušenství přes rameno.

Kožená pánská taška - model který rozumí tvým potřebám

Kterou koženou aktovku si vybrat? Všechny stojí za pozornost. Během hledání té ideální, se soustřeď na její design ( V naší nabídce najdeš jak klasické, tak i originální a moderní vzory), tak i na její velikost a mechanismus zavírání. Kožené tašky, pánské jsou vybaveny zipem, zavírající příhrádky a také stylovou klapkou na západ. Pro osoby, které chtějí chránit obsah tašky před nežádoucím kontaktem je ideální možnost zamykání na klíček. Vsaď na řešení, které nejlépe splňuje tvoje individuální požadavky. Pánské kožené tašky jsou dostupné v několika univerzálních barvách. Nabízíme černé, zrzavé, čokoládové a také bronzové modely. Pánská taška - bronzová to je jeden z nejčastěji vybíraných variant. Tato barva se hodí jak k oficiálním, tak i k normálním oděvům. Bronz i jeho tmavší, čokoládová verze mohou jemně doplnit monotóní černé oblečení a oživit klasický styl. Rostoucím zájmem se těší také zrzavé pánské aktovky, zvláště pak mezi mladými klienty, kteří experimentují se svým stylem. Černé pánské tašky z přírodní kůže to je klasika, která se libí a hodí čas od času každému muži, i těm kteří nepřenášejí různé dokumenty každý den. Takováto taška, je občas potřebná na různé příležitosti a formální setkání.

Nejlepší výrobci - pánské kožené aktovky

Každý výrobce, jehož produkty nabízíme, výrabí aktovky jen té nejvyšší kvality. Naši dodavatelé jsou ověření a spolupracují s námi již řadu let. Jestli tě zajímá pánská kožená taška jen v tom nejlepším provedení tak to jsi tu správně! Specijalizujeme se na doručení vysoce kvalitního příslušenství k naším klientům, které není potřeba každý rok měnit. Takováto pánská taška se skladá pouze z přírodní kůže a také z kvalitního kování, ale především je profesionálně ušita.

Pánská kožená taška od Paní Kabelkové

V našem internetovém obchodě najdeš nejlepší textilní a galanteristické zboží, které zajistí že tvoje osobní věci budou pohodlně a v bezpečí cestovat společně s tebou. Kožená pánská taška z naší nabídky se hodí za každých podmínek a vydrží několik let. Naši klienti oceňují pánské kožené tašky zakoupené na naší stránce. Intuitivní provedení našeho internetového obchodu, umožňují rychlou orientaci, porovnání a nákup vybraného produktu. Pamatuj také, že nákupem na PaniKabelkova.cz získáš ty nejlepší produkty v bezkonkurenčních cenách s expresní s dodávkou na tvoji adresu.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu