Načítání dat...
Řadit podle:

Bílá nákupní taska

Bílá nákupní taška elegantně doplní tvoje jarní a letní outfity. Tato prostorná taška v klasické barvě dodá celé sadě lehkost a navzdory svým rozměrům se může stát zajímavým doplňkem formálních stylizací ( do práce nebo na schůzku). Lze ji vkusně kombinovat s květinovými nebo zvířecími potisky, které jsou módními v této sezóně. Bude to krásný doplněk ke květinovým šatům, pruhované košili nebo kostokavému saku. Model bude také vypadat stylově i v klasických monochromatických sadách.

Nadčasová bílá vždy na vrcholu

Bílá nevychází z módy. Byla na něm postavena klasika elegance, i když v závislosti na aktuálních trendech se top kombinace bílé s černou, pastelovými nebo jinými plnými barvami trochu mění. Pokud tedy chceš vsadit ba klasické doplňky, může se z bílé nákupní tašky stát tvůj módní hit. Bílá nákupní taška vypadá skvěle ve kombinaci světlých barev: pudrová růžová, béžová, šedá nebo holubí modrá. Často se používá jako kontrast k tmavě modré, červené nebo lahvově zelené, a své místo nachází i v jarních a zimních sadách. Často se objevuje v tmavších odstínech, jako je špinavě bílá, ecr nebo světle béžová. Jedna věc je jistá - bílá nákupní taška odliší tvoji stylizaci od ostatních a dodá ti nádech klasické elegance.

Black&white

Stylizace „black&white“ jsou stále na vrcholu. Kombinace černé a bílé vytváří kontrastní efekt a přitahuje pozornost svou výraznostíí. Nejedná se jen o bílou halenku a černou sukni nebo snad bílou kabelku a černé boty. Poslední trendy vám stále častěji umožňují kombinovat bílou s černou i ve sportovních outfitech. Černá tepláková souprava, bílé tenisky a vkusná bílá nákupní taška jsou dokonalým oblečením pro neformální setkání, nákupy, ale také i na víkendový výlet.

Bílá nákupní taška nošena různými způsoby

Velký výběr bílých nákupních tašek ti umožňuje vybrat si perfektní model přesně pro sebe. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné nákupní tašky, které kombinují mnoho možností nošení v jednom modelu. Například bílá nákupní taška 2v1 (prostorná nákupní taška XXL s menší brašnou), taška s funkcí batohu, nákupní taška v stylu boho, nákupní taška ve stylu bílého pytle. K dispozici jsou také bílé nákupní tašky s módními potisky, flitry, zlatými ozdobami nebo ratanovým povrchem. S takovou taškou i ten nejbarevnější městský outfit získá moderní eleganci. Jedna věc je jistá - bílá nákupní taška je zkrátka třída. Nelze odolat!

  • ro
  • sk
  • hu