Načítání dat...
Řadit podle:

  Kabelky vintage – móda miluje návraty do minulosti

  Jestli sledujete světové módní trendy, tak víte, že některé z nich se odcházejí v zapomnění, jen aby se později - a s dvoujnásobnou sílou - vrátily do hry. Přesně tuto druhou šanci dostávájí momentálně retro kabelky.

  Chcete sáhnout po nabídce, která je zaručeným hitem posledních sezón? Seznamte se s naší nabídkou. Retro se má skvěle a ukáže se vám z té nejlepší stránky.

  Dámské retro kabelky - kouzlo, které nevyjde z módy

  Už naše babičky vyklízeli skříně tak že měnili použité dámské retro kabelky na modernější modely. My bysme však s radostí vzali to co jim už přišlo staromódní.

  Naštěstí pro vás, te největší domy módy a módní návrháři pozvali zboží z minulosti do současnosti. Stačí se jen podívat na naše módní retro kabelky!

  Nechybí jim nadčasová elegance a šik, který je oživen kapkou moderny. V nabídce nalezneme odvážné barvy, precizní provedení a i méně obvyklé retro styly. Nabízíme:

  Jak vidíš je z čeho vybírat! Jsme přesvědčeni, že každá z fanynek retro stylu si u nás najde něco pro sebe.

  Jaká barva retro kabelky je ta pravá pro tebe?

  Odpověď na tuto otázku nemusí být jednoduchá. Obzváště proto, že paní Kabelková nabízí retro kabelky v těch nejkrásnějších barvách, doplň svůj unikátní styl s tímto módním doplňkem.

  Za pozornost stojí odstín zralého bronzu, který dodá eleganci a ideálně doplní bílou barvu, černou nebo odstíny šedé. Bronzová dámská retro kabelka , nejlépe jí jé v teplých odstínech, ráda děla společnost džínám a botám v podobném duchu.

  Fanynky klasiky určitě bez mrknutí oka sáhnou po osvědčené černé kabelce , která se snadno přizpůsobí různým módním sestavám. Pro ní nejsou, ani barvy jako červená nebo oranžová problémem - její univerzálnost je zkrátka k nezaplacení!

  Paní které se nemohou rozhodnout najdou řešení v praktickém spojení dvou klasickým barev , které se ideální hodí k retro stylu.

  Pro ty kteří chtějí trochu barevného šílenství - je určen stylový medový odstín , který se posledních pár let drží na obálkách předních časopisů. Láhvová zelená , je pak barvou která se drží klasickým zaběhlých kolejí.

  Takže, kterou barvu dámské retro kabelky pozveš do svého šatníku?