Načítání dat...
Řadit podle:

Šedá společenská kabelka

Šedá společenská kabelka je must-have každé ženy. Neutrální, pastelová barva se perfektně hodí prakticky ke každé kombinaci. Doplňuje formální outfit, elegantně, ale ne vtíravě podtrhuje styl majitelky. Bez ohledu na to, zda je přehozená přes rameno nebo držená v ruce, šedá společenská kabelka bude krásným doplňkem každého outfitu.

Šedé společenské kabelky

Vždy s dobrým vkusem, vždy aktuální. Šedé společenské kabelky jsou velmi bezpečným řešením, které svými odvážnými kontrasty nevzbuzují kontroverze. Toto konzervativní barevné schéma se hodí na obchodní schůzku, příležitostnou rodinnou akci nebo setkání s přáteli. Neodvádí pozornost od nejdůležitějších kusů oblečení, a přesto je efektním doplňkem. V matné verzi zdůrazní klasiku a důstojnost oděvu, v lakované verzi - dodá lesk a exkluzivní vzhled. Lakovaný povrch nebo tenký řetízek vnesou do stylingu fascinující a atraktivní glamour styl. Důraz na detail, vkusná elegance a trochu staromódní forma spojená s osobním kouzlem je receptem na lákavý styling.

Šedá společenská kabelka ke květinovým šatům a klasickému overalu

Nespornou výhodou šedých společenských kabelek je jejich univerzálnost. Když hledáte ladící kabelku se vzorovaným kostýmkem, křiklavými šaty, klasickým kostýmem, šedá společenská kabelka se bude skvěle hodit všude. Šedá je vynikajícím základem pro módní květinové potisky, ležérní styling, jednoduché outfity a neonové kombinace. Dokonale koresponduje s celou řadou barev – od jemných pastelových až po rafinované červené a sytou lahvově zelenou. Může být dominantní barvou outfitu, ale i jemně kombinovat jiné odstíny. Jarní procházka v pastelových barvách s malou, světle šedou společenskou kabelkou zavěšenou přes rameno? Podzimní pracovní schůzka, v tmavě modrých šatech a s šedým, lakovaným psaníčkem v ruce?

A přestože šedá šedé není rovna, ať už se rozhodnete pro popelavou, ocelově šedou nebo antracitovou společenskou kabelku, bude ladit s každým outfitem!

  • ro
  • sk
  • hu