Načítání dat...
Řadit podle:

Vyjímečné a aktuální - nevelké dámské kabelky na opasku

Malé dámské kabelky na opasku - jsou jednoznačným hitem posledních několika let a předmětem touhy milovnic módy. Jsou stylové, originální a mimořádně praktické a snadno a rychle, můžete změnit jejich charakter. Účinně zapnuté v pase se zdají být úplně jiným módním doplňkem, než když smyslně visí vysoko přes rameno. Takzvané ledvinky - ano je řeč přesně o nich - vypadají skvěle a hodí se téměř k jakémukoli stylu. Jedná se také o pohodlné řešení pro ženy v pohybu. Kabelka, která je sice nenápadná, ale umožní vám snadno uložit věci které sebou každý den nosíte.

Dámská kabelka na opasku - praktický a stylový doplněk

Ledvnika - módní doplněk populární v 80. a 90. letech - se vrátil do obchodů. Už to však není pouze nylonový sáček, který nosí muži s nadměrnými tepláky, ale jedná se skutečně o módní doplněk - stylová kabelka na opasku vyrobená z vysoce kvalitního textilu a kůže. Dámská verze ledvinky je elegantní a mnohem blíže rafinované spojkové tašce než taška látková. Již několik let jsou kabelky na opasku pro ženy i muže opět v módě, jsou prezentovány na přehlídkových molech a propagovány známými a respektovanými blogery, stylisty a celebritami. V našem obchodě najdete široký výběr dámských ledvinek tohoto typu - velké i malé, kulaté i podlouhlé.

Modní dámské kabelky - na širokém pásku a řetízku

Nabízíme široký výběr pohodlných, stylových a mimořádně funkčních dámských tašek na opasku, včetně modelů od renomované značky David Jones. Najdete zde mimo jiné kabelky na širokém opasku , ale také modely zavěšené na jemném, tenkém opasku, stejně jako modely s řetízkem, které budou skvěle vypadat v ruce i na rameni. Nabízíme také barevné, nadčasové ledvinky pro každodenní stylizace a smyslné kabelky pro romantickou schůzku, procházku po městě nebo na společenské setkání. V létě bysme pak měli vsadit na světlé barvy - bílou, oranžovou nebo modrou. Během chladných měsíců si pak můžeme vybrat dámské kabelky s opaskem v klasické hnědé, cihlové a vínové, stejně jako tmavě modré, v tmavě černé, nebo ve stylové béžové a šedé.

Dámské kabelky na dlouhém opasku - pohodlné nošení!

Kvalitní dámské kabelky na dlouhém opasku se hodí téměř ke všemu a snadno doplní každý denní i večerní outfit. V závislosti na tom, jak ledvinku nosíme - se mění její charakter. Volně zavěšená přes rameno zvýrazní prvek svobody umístěný v pase - bude vypadat trochu vážněji a elegantněji. Proto, pokud preferujeme neformální stylizaci bez jakýchkoli omezení, zvolte dámskou kabelku s dlouhým opaskem. Černá - dokonale zvýrazní světlé oblečení a dodá tajemnou auru celkovému vzhledu, barevná - může ladit s oblečením nebo naopak - kombinuje v sobě intriky s odvážným kontrastem. Světlá ledvinka - bílá nebo krémová - dodá vaší každodenní stylizaci nádech elegance.

Kabelky na opasku, které zvýrazní styl a ženskou postawu

Malé a šikovné ledvinky a pytlíky mohou být užitečné v mnoha situacích, nebo na dovolené nebo na výlet do města, na cestu do práce nebo na procházku. Dámské kabelky na jednom opasku jsou pak obzvláště pohodlné a oblíbené. Volně zavěšené přes tělo vpředu nebo na zádech přinášejí jakémukoli stylu trochu uvolnění a svobody. Jedná se také o skvělý nápad pro uvolnění příliš širokých boků a jemné optické zeštíhlení spodních částí těla, zejména u žen s postavou hruškového typu. Jestli hledáte ideální ledvinku, seznamte s nabídkou dámských kabelek našeho obchodu . Mnoho z nich má dlouhý pásek (až 122 cm) a díky možnosti snadného nastavení si můžete snadno přizpůsobit výšku ve které ji chcete nosit.

  • ro
  • sk
  • hu