Načítání dat...
Řadit podle:

Vysoké kozačky - modní a prakické

Podzimní a zimní období často mění svoji auru. Pro toto období stojí za to pořídit si pohodlné vysoké kozačky, které nejen zahřejí lýtka, ale také opticky zeštíhlí postavu a pomohou zvýraznit to, co je na ní nejatraktivnější.

Móda kozaček na kolena

Vědomý výběr obuvi ovlivňuje komfort chůze, ale také to, jak vypadá naše silueta. Správně vybrané kozačky mohou být nejsilnějším prvkem oděvů, zejména v slibně módních minimalistických stylech.

Triumf dámských kolennich kozaček potvrzují nejnovější kolekce módních domů po celém světě. Nepochybně k tomu přispěly sociální média ovlivňujících osobností a osobností, které za pomoci porad profesionálních stylistů dokážou vytvořit neobyčejný look přizpůsobený postavě.

Na co se zaměřit před nákupem kozaček

Při nákupu jednotlivých oděvů a doplňků bysme se měli zaměřit na typ materiálu, ze kterého je produkt vyroben. Je to důležité, zvláště pokud se zaměřujeme na nabídky, které jsou ekonomicky atraktivní. Kvalita výrobků by měla jít ruku v ruce s příznivou cenou - to je motto, kterým se řídíme v obchodě.

Dámské kozačky, které se těší neutuchajícímu zájmu našich zákazníků - jsou vyrobeny z ekologické kůže. Příkladem jsou kozačky Sergio Todzi - vyrobené z umělého semiše. Eko kůže je ideální zejména v obtížných povětrnostních podmínkách; snadno se čistí a dobře snáší déšť. Kromě toho jsou boty z ekologické kůže mnohem levnější než boty vyrobené z organických materiálů.

Délka svršku boty je velmi důležitá - nesprávně vybraný rozměr může zkrátit a zesílit siluetu. Vysoké kozačky vám pomohou zeštíhlit silnější lýtka a stehna, zatímco boty do poloviny lýtka zdůrazní to, co bychom chtěli spíše schovat.

Nejmódnější barvy kozaček na podzim – zimu

V současné době zaznamenáváme velký návrat ke konzervativním přirozeným barvám. Tento trend platí i pro obuv. Při výběru dámských kozaček v klasických barvách si můžete být jisti, že je sladíte s každou stylizací a příležitostí.

Šedé dámské kozačky , které se nosí každý den, dokonale ladí s oblečením v následujícím odstínu: oranžová, černá, písek, poušť, bledě modrá, hořčice, červená, tmavě zelená, tmavě modrá. Barevně je doplní také lilek, grafit a růžová barva. Potřebujete stylistu? Staňte se jím! Přemýšlejte, jak vybrat perfektní dámské kozačky pro vaši postavu. Šedé vysoké boty se hodí k k typům postavy jako je obrácený trojúhelník nebo jablko. Odvedou pozornost od šírší horní části těla a zameří jí na vaše štíhlé nohy.

Elegantní vysoké dámské kozačky jsou nenahraditelné na oficiální setkání. Černé boty jsou absolutním základem každého šatníku. Nezapomeňte, že všechny oděvy - od pasu dolů - by měli mít tmavé barvy, např. Černé nebo grafitové. Toto pravidlo vám pomůže prodloužit a opticky zúžit vaše nohy.

Černé stylizačné prvky vypadají skvěle v kontrastech, např. K bílé, žluté, světle zlaté nebo červené barvě. Nebojte se sladit tmavé boty se zářivými neonovými barvami. Zkuste odvážnou kombinaci černých dámských kozačkek s přechody a holografickými abstrakcemi.

Vyberte si z naší široké nabídky.

  • ro
  • sk
  • hu