Načítání dat...
Řadit podle:

  Granátové dámské kabelky a tašky

  Kožená granátová kabelka, i ta která je vyrobena z napodobeniny kůže (ale kvalitní napodobeniny), zaručeně upoutá pozornost žen v různých věkových skupinách. Není se co divit, protože se skutečně jedná o originální a univerzální doplněk. V nabídce našeho internetového obchodu máme široký výběr grantátových kabelek za příznivé ceny.

  Granátová kabelka - originální doplněk

  Kvalitní granátová kabelka může být originálním doplňkem každého outfitu. Nabízíme kabelky v různých odstínech granátové, ale nejzajimavějším odstín je určitě tmavomodrá. I menší, ale výrazná kabelka může dodat charakter i tomu nejjednoduššímu stylu. Ještě větší pozornost si zaslouží velké grántové nákupní tašky nebo v klasickém provedení s krátkými uchy. Je to skvělá volba například pro práci. Při výběru kabelky v tmavě modré barvě je třeba mít na paměti, že takové doplňky se velmi dobře hodí k zlatým i stříbrným řetízkům. Dobře ladit také s černou barvou. Granátově modré dámské kabelky mohou být nepochybně dokonalým doplňkem stylizaceve které hrají hlavní roli květinové šaty . Jsou fantastickým a především originálním doplňkem, díky kterému může být jakýkoli styl jedinečný.

  Granátova kabelka – klasická a vyjímečná zároveň

  Pravdou je, že granátová dámská kabelka je oblíbenou a častou vo volbou žen především kvůli své neutralitě a nadčasovosti. Je to především zásluha granátové barvy, že tyto kabelky jsou stále v módě a to již velmi dlouhou dobu. Neformální vzhled ideálně doplní granátová listonoška. Na druhou stranu, klasická granátová kabelka ideálně doplní tzv. business style. Můžete si je tedy vzít do práce nebo na obchodní jednání. A co granátová spojková kabelka? Tento model se skvěle doplňuje především s černými outfity. V případě, že se rozhodnete pro koupi tak stojí za zvážení taška vyrobená z lakované kůže. Kabelka v tomto provedení je skvělou volbou pro různé večírky a schůzky. V našem obchodě máme různé modely granátových kabelek - malé, velké, výstupní a každodenní. U nás si vybere skutečně každá žena a bude se svým výběrem určitě spokojena.

  Granátové kabelky – pro jaké ženy se hodí nejlépe?

  V poslední době s hodně mluví o tom, že granátová formální taška je opravdu univerzální, módní a stylová. Můžeme ale řici, že existuje skupina žen, které vyhovují lépe? Vzhledem k tomu že granátová, je barvou vážnosti, pořádku a inkoustu (kancelářské práce), která je spojena s elegantními uniformami, seriózními ceremoniemi a disciplínou, vyhovuje ženám, které rády kontrolují vše kolem nich. Granátové kabelky jsou tedy ideální pro ženy na manažerských pozicích a dokonce i na vyšších, každopádně ale pro odhodlané a sebevědomé ženy. Tato barva je také vhodná pro mladší ženy, především pak studentky. Je pravda, že granátová barva díky své univerzálnosti vyhovuje ženám všech věkových kategorií. Proto je dámská granátová kabelka naprostou klasikou, která by neměla chybět v šatníku každé ženy.

  Pokud se podíváte na naši nabídku, určitě v ní najdete kabelku, která se vám bude líbit. Nabízíme atraktivní řadu produktů. Jedná se hlavně o granátové kožené kabelky vyrobené z materiálů podobných kůži. Některé modely jsou navíc zdobené. Nabízíme malé i velké kabelky pro každodenní použití i různé příležitosti.