Načítání dat...
Řadit podle:

Klasika ve tvém šatníku - aneb černé kabelky a kufříky

Kufříky se liší od běžných kabelek; jejich lichoběžníkový tvar a elegantní povrchová úprava doplní nejen každodenní styl, ale také oficiální pracovní outfit. V šatně každé ženy má kufr své jedinečné místo - pojme jak lehké, drobné nákupy, notebook ale i krabičku s obědem. Můžeme ho sebou vzít na univerzitu, do kanceláře ale i na každodenní chození po měste. Středně velký černý kufřík je ideální volbou na každé roční období. Snadno se přepravuje a pohodlně nosí, a proto se postupně stává oblíbeným doplňkem pro ženy všech věkových kategorií.

Univerzální černá v originálním provedení

Tradiční kabelky rychle ustupují ergonomickým černým kufrům, které připomínají doktorské tašky. Dáme do nich poznámkový blok, dokumenty a krabičky na oběd. Na webových stránkách našeho obchodu najdete doplňky různých stylů a velikostí. Nabízíme značkové kabelky i jednoduché černé kufry s jemnými dekoracemi. Mnoho z nich je v atraktivní slevě.

Černé kufry z ekologické kůže jsou v poslední době velmi populární. V naší nabídce najdete modely značek jako: jsou OR&MI, DAVID JONES, SILVIA ROSA, VELINA FABBIANO nebo VITTORIA GOTTI. K vysoké estetice kabelek, které nabízíme, patří mimo jiné: pečlivý výběr materiálů a vzorů, originální dekorace a elegantní zapínání.

Pojemné černé kufříky ideální do zaměstnání

Kufříky jsou nezvykle pojemné kabelky . Koneckonců, jejich předobrazem byly kufry a cestovní kufry z devatenáctého století. Dnes jsou ideální především do zaměstnání. Každá obchodnice do ní může snadno umístit své nejpotřebnější pracovní nástroje a ženské doplňky. Černý kufr bude také dokonalým doplňkem vašeho zavazadla. Můžete ho vzít jak na menší výlety, tak i na dlouhé cesty letadlem, během nichž vám poslouží jako vaše příruční zavazadlo.

Seznamte se s naší nabídku dámských kabelek a vyberte si z 1, 2 nebo 3 komorových černých kufrů . Vsaďte na eleganci a pohodlí - tento módní doplněk můžete použít jak v práci, tak na cestách. Doplní elegantní styl a zaručeně tak zazáříte na setkání s přáteli. Díky ergonomii vnitřku kufrů je jejich použití velmi snadné a předměty přepravované v nich lze snadno zorganizovat.

Vsaď vždy na módní kabelky - černé kufříky

Dámské kabelky jsou stejně jako boty pověstnou „třešničkou na dortu“ dámské stylizace. Se stylovými kufry, které jsou v módě již více než století, můžeme snadno sestavit vhodný styl pro každou příležitost. Tento neobvyklý typ kabelky byl oblíbeným doplňkem mnoha známých osobností. Jeho kombinací s moderními trendy můžete vytvořit svůj vlastní jedinečný vzhled, který bude inspirovat další generace módních trendů.

  • ro
  • sk
  • hu