Načítání dat...
Řadit podle:

Dámská peněženka – malá, ale s velkými možnostmi!

Vkusy mohou být různé, a mohou se často měnit. Někdy sáhneme například po obrovské kabelce ve stylu nákupní tašky v odstínu vyzrálé fuchsie. Jindy chceme klasickou černou v menším formátu. Bez ohledu na to, jaký druh kabelky nás bude doprovázet, výplň jejího vnitřku zůstává vždy stejná. Určitě zde najdeme telefon, klíče od domu a malou dámskou peněženku. Nebo jeho větší ekvivalent - pokud chcete mít vždy všechny naše karty vždy u sebe!

Dámské peněženky však nejsou jen místem pro doklady, drobné a bankovky, které potřebují trochu více místa. Jedná se o efektivní kus našeho šatníku, který musí pasovat k různým stylům. A takový úkol není snadný. Paní Kabelková však má své vlastní osvědčené způsoby…

Dámská peněženka - malá, ale s velkými možnosti

Při zdokonalování naší nabídky byla naší prioritou efektivní povrchová úprava, aniž bychom se museli vzdát pohodlí při používání. A tak si dámská peněženka - malá i velká, zachovává ty samé možnosti!

Malé dámské peněženky od paní Kabelkové účinně upoutají pozornost a snadno se přizpůsobí vašim různým stylům. Můžete si vybrat mezi decentními modely v plných barvách nebo z některých bláznivějších návrhů.

Malá dámská peněženka v klasické barvě - která je ta pravá pro vás?

Abychom splnili velká očekávání,najdete v naší nabídce malé dámské peněženky, které očarují klasickými barvami. Věříme, že někdy „méně je více“, a proto nabízíme osvědčené odstíny bez zbytečných doplňků, které se nebudou „přebíjet“ s jinými předměty vašeho šatníku.

Můžete si vybrat například malou dámskou peněženku v následujících barvách:

Pokud nade vše ceníte nadčasová řešení, která vypadají dobře bez ohledu na okolnosti a styl, doporučujeme zvolit černou nebo šedou.

Pro fanynky elegantnějších variant nabízíme malou koženou peněženku. Je elegantní, s hravým motivem, ale ne bez elegance. Zkrátka přesně pro vás!

Dámské peněženky - malé, ale vysoce efektivní!

Nyní přejdeme k odvážnějším peněženkám - přemístíme se do té nejvyšší kategorie a vybereme si z nich jen te skutečně jedinečné modely. Jedná se o modely které jsou precizně vyrobeny, a na které neustále dohlíží sama paní Kabelková. K tomu spousta pohodlných kapes a jedinečné vzory. Bude těžké najít to nejvíce exkluzivnější řešení!

Vaši pozornost zaručeně zaujme malá dámská kožená peněženka, která kromě svého zajímavého designu může také okouzlit naprostým nedostatkem opakovatelnosti vzoru. To je výhoda přírodní kůže, kterou nelze srovnávat s jejími ekologickými alternativamy.

Vyznačuje se také výjimečnou odolností, která se vyplatí - zejména u peněženky, kterou nosíte každý den úplně všude!

Malá dámská peněženka - vysoká kvalita vždy v ceně!

Dámská kožená peněženka se může pochlubit několika kapsami a také přihrádkou na drobnosti. Jedná se o šikovné řešení, které nás zbaví potřeby nosit s sebou další kabelku.

V naší nabídce mimo jiné najdete exkluzivní malé dámské peněženky, které vás kromě vysoké kvality přesvědčí také vzorem hadí kůže.

Tento vrchol módy se skvěle přizpůsobí různým stylizacím. Malá dámská peněženka s tímto vzorem vystupuje se objevuje v těchto odstínech:

  • důstojné černé
  • zasněné zelené
  • elegantním bronzu
  • módní medové barvě
  • a také v nadčasovém spojení

Jestli hledáte malou dámskou peněženku, která je praktická a zároveň pohodlná - pak tento model čeká už jen na tebe!

  • ro
  • sk
  • hu