Načítání dat...
Řadit podle:

Velká dámská peněženka - pohodlí a móda v jednom

Předpokládáme, že pohodlí a jedinečný styl by měly jít ruku v ruce. Díky tomu budeme mít bez ohledu na okolnosti pocit, že vypadáme skvěle. A jak víme, to dokáže zázraky a budeme vypadat úžasně - dokonce i v teplákové soupravě.

S cílem dosáhnout maximálního sladění komfortu a módy jsme do této kategorie pozvali velké dámské peněženky, do kterých se hodně vejde a neztrácí svoji osobitost.

Dámská peněženka - velká, pojemná a ... objektivně krásná!

Víme, že takové máš nejradši! Není třeba to skrývat - dvě kreditní karty, 43 karet pro věrnostní programy, fotka milovaného člověka a několik dalších drobností - tyto věci potřebují dostatečný prostor! Velká dámská peněženka pojme všechno bez mrknutí oka.

Pokud se navíc rozhodnete vsadit na modely doporučené paní Kabelkovou, smysl pro styl a nejžhavější nabídky budete mít vždy na dosah ruky. A - nomen omen - peněženka!

Velká dámská peněženka s velkým počtem malých kapes, do kterých se ideálně vejdou všechny „plasty“. Můžeme je bez problémů vytáhnout a aniž bychom je museli vytrhávat z úzkých prostor dlouhými předměty.

Velké dámské peněženky z naší nabídky jsou navíc vybaveny pohodlnou přihrádkou na mince uzavřenou vysoce kvalitním zipem. Díky tomu si můžete být jisti, že neztratíte kontrolu nad žádným centem!

Velké dámské peněženky v klasickém stylu

Existuje několik objektivně krásných modelů, které nikdy nevyjdou z módy. Nabízíme je zejména dámám, které oceňují klasický a univerzální styl. Paní Kabelková má pro ně také slabost, a proto v naší nabídce najdete spoustu elegantních peněženek ve velikosti XL, které vzdorují dočasným trendům.

Jsou mezi nimi:

  • velké dámské peněženky v byznysových odstínech – černé , šedi a také elegantního bronzu;
  • velké dámské peněženky wve výraznějších barvách jako jsou, červená, bordó, medová, korálová nebo láhvová zeleň.

Vyznačují se jednotnou strukturou a poměrně konzervativní barevnou paletou. Nezbavuje to však elegance, která vždy udělá ten nejlepší dojem.

Dámské peněženky - velké i s ozdobami

Víme, že jsou to detaily které občas tvoří vkusný celek. Pro ženy, které mají rádi okořenění v podobě dekorací, nabízíme velké dámské peněženky s malými i většími doplňky, které upoutají pozornost svými barvami a jedinečnou „tečkou nad i “.

Skrýváme jí v struktuře materiálů, ze kterých byly peněženky vyrobeny. Jedná se o nejvyšší kvalitu a dokonalé zpracování přesného prošívání - odkazující na bohatý styl obohacený modernou.

Velká dámská peněženka v ozdobnějším provedení může upoutat pozornost zajímavým motivem. Co řikáš na kůži aligátora nebo hada? Velká kožená dámská peněženka s tak efektními ozdobami vypadá velmi exkluzivně. To bude ta pravá trefa do černého (také z hlediska ceny!) Pro ženu byznusu jako jsi ty přesně ta pravá.

Musíte se jen rozhodnou, který odstín se nejlépe hodi ke zbytku vašeho šatníku - zelený, červený nebo třeba hnědý? Můžete se trochu zbláznit - dle libosti - naše nabídka je tak bohatá, že si pro sebe určitě něco najdete!