Načítání dat...
Řadit podle:

Společenské dámské kabelky pro výjimečné příležitosti

Chystáte se na návštěvu prestižního divadla? Nebo snad jdete na vysněnou schůzku nebo na svou první návštěvu své budoucí tchyně? V takovýchto situacích musí zkrátka všechno perfektně pasovat a není prostor pro nedokonalosti. A už vůbec pro nedokonalosti není prostor u formálních kabelek!

Můžeme vám zaručit, že v naší nabídce najdete formální tašky, které zcela předčí vaše očekávání. Modely jsou nejen efektivní a pohodlné, ale zároveň mají nadčasovou stylovost, která nikdy nevyjde z módy. Pokud hledáte neocenitelný pocit pohodlí, tento vkusný doplněk doplní váš rafinovaný styl - formální taška od paní Kabelkové již čeká přímo na vás!

Formální kabelky - levné, ale draze vypadající

Formální tašky jsou jedním ze základů naších šatníků. I když po nich sáhneme jen zřídka, každá z nás by měla mít ve svém šatníku aspoň jednoho zástupce této kategorie. Představují to podstatu elegance, která se hodí především k vysokým podpatkům, malým černým šatům a saku. Lze tedy říci, že tento element je základem, který by měla mít každá žena která si važí sama sebe ve svém šatníku.

V reakci na te nejnáročnější požadavky, nabízíme levné, ale velmi stylové formální tašky! Zaručujeme, že modely z naší nabídky jsou trefou do černého pro každou lovkyňi módních trendů.

Seznamte se s naší nabídkou formálních spojkových kabelek, které pojmou ty nejpotřebnější věci. Telefon, kreditní karta, drobné do parkovacího automatu, oblíbená rtěnka a kapesníčky - pro případ, že se kdyby jste se během večera rozrušila

Elegantní kabelky v sofistikovaných barvách

Tyto malé dámské formální kabelky jsme vybavili klasickými barvami – červné , šedé a černé, ale také méně obvyklými variantami. Paní Kabelková má slabost pro stříbrné modely zdobené nádechem střeštěnosti, zářícícimí ozdobami a intenzivní fialové modely, které vás nenechají chladnou.

Jsme si jisti, že elegantní kabelky v tradičních a méně obvyklých barvách jsou komplexní odpovědí na různé potřeby klientek - najdete zde dámské formální kabelky, jejíž barvu si můžete zvolit samy tak, aby ladily s vaším perfektně vypracovaným stylem. Očima naší fantazie již vidíme, jak se vaše boty na vysokém podpatku začaly zajímat o novou kabelku. A ty? Přiznej se který model z naší nabídky tě nejvíce zaujal?

Formální spojkové tašky - výbírej z těch nejdražších modelů!

Hlavně ne vysoká cena ... Pokud to není váš sen - pak se můžete trochu zbláznit podle libosti! V naší nabídce však najdete levné formální tašky, které se kvalitou a zpracováním zásadně neliší od mnohem dražších modelů.

Mezi našimy návrhy najdete především modely z kvalitních materiálů. Bez tohoto základu nemůže být vůbec řeč o pohodlném používání a nám zaleží především na tom, aby kabelky od paní Kabelkové sloužily bezchybně po mnoho let. Zvláště když máme na mysli malé formální tašky.

Víme, že tyto modely nenosíme každý den, ale když se blíží čas dovolené nebo jedna z důležitých událostí, vyjmeme je z hloubky našeho šatníku a musíme si být jisti, že budou vypadat úžasně. I po několika letech!

A je to tak - i bez ohledu na to, zda vám padla do oka granátová formální taška z naší nabídky, nebo její červený protějšek - všechny naše modely spojuje jedno, jsou lemovány precizností zpracování a také klasickým a vkusným stylem.

Garantujeme vždy perfektní přizpůsobení do každé stylizace - ať už nosíte málé černé nebo tvídové sako.

Můžete vybírat z modelů s decentními barvami nebo také z odvážnějších kabelek na důležité příležitosti. Každý z nich učíní že budete vypadat jako hvězda světového mola. Hodí se ale také i pokud jdete jen do baru za rohem.