Načítání dat...
Řadit podle:

  Móda na žluté damské kabelky

  Žlutá barva s sebou přináší velmi pozitivní emoce - spojena je především se sluncem a prázdninami, přináší nám dobrou náladu a dodává energii. V loňském roce mnoho návrhářů použilo tuto slunnou barvu ve svých kolekcích. Do módy se tak dostaly žluté šaty, saka, svetry a kalhoty - a spolu s nimi i žluté kabelky , boty a jiné doplňky. Jedná se o poměrně odvážnou barvu. Ale i když se v ní ne vždy musíme cítit dobře, tak abychom si například oblékli žlutý kabát nebo kombinézu, je třeba si uvědomit, že žluté doplňky doplní každý styl. Bez ohledu na roční období oživí náš image a dodají vám sluneční energii.

  Bohatý výběr žlutých odstínů

  Žlutá má mnoho odstínů. Může být studená nebo teplá, světlá nebo tmavá - od studeného citronu po teplou medovou barvu. Tato barva vždy zajistí, že správně vybraný žlutý doplněk bude vyhovovat téměř jakémukoli stylu. Můžeme si snadno vybrat něco pro sebe a sladit správný tón žluté s naším individuálním stylem.

  Proč stoji za to mít žlutou kabelku ve svém šatníku?

  Žluté doplňky, boty nebo kabelka mohou oživit naši image. Díky odvážným žlutým odstínům se stane bude dynamičtější a radostnější. Nezáleží na tom, zda zvolíme kufr v odstínu citrónové, brašnu v kanárkové nebo nákupní tašku v banánovém odstínu. Se žlutou určitě vždy vybočíte z davu. Díky tomu na vás lidé budou pohlížet jako na odvážné, kreativní lidi, kteří si rádi hrají s módou.

  K jakým barvám se nejlépe hodí žluté kabelky?

  Bohatství žlutých odstínů, stejně jako formy a textury materiálů, ze kterých jsou dámské kabelky vyráběny, znamená, že vždy můžeme najít kabelku, která odpovídá našemu outfitu. Žlutá je velmi univerzální barva. Elegantní spojková taška v barvě vápna se zlatými doplňky bude vypadat skvěle s džíny a barevnou košilí, nebo také s černým outfitem na stylový večírek. Samozřejmě hodně záleží na materiálu, ze kterého je taška vyrobena. Dobře zvolená žlutá dámská kabelka vás jistě zaujme. Tento doplňek oživí náš styl a dodá nám sebevědomí v každé situaci.