Načítání dat...
Řadit podle:

  Dámské kabelky na záda - praktické a pohodlné

  Dámské kabelky na záda jsou dokonalým řešením pro ženy, které se zaměřují na každodenní pohodlí a zároveň milují originální řešení. Batohy již dlouho nejsou spojené pouze školou nebo výletem a nacházejí si důležité místo mezi módními a stylovými dámskými doplňky. Jedná se o skvělé řešení pro uložení několika nezbytných doplňků, doplnění stylizace a ... především uvolnění rukou, což je fantastická alternativa za klasickou dámskou kabelku.

  Elegantní dámské kabelky na záda - do kanceláře i na schůzky

  Nabízíme výjimečně elegantní dámské batohy, které úspěšně nahradí tradiční kabelky i během důležitých jednáních. Můžete si vybrat z minimalistických dámských kabelek na záda v jednoduchých tvarech a v tlumených barvách - perfektních pro obchodní jednání, stejně jako o něco ozdobnější batohy zdobené lakovanou kůží s exkluzivním zvířecím vzorem. Ideální do práce jsou především barevné kabelky na záda, z hladkého nebo prošívaného materiálu, s rozměry a funkčností šitou na míru - větší velikost, formát A4 a malé, pokud máme chceme mít dostatek místa na peněženku, doklady a malou praktickou tašku na kosmetiku. Můžete si vybrat z jednoduchých jednokomorových batohů a dámských kabelek na záda s mnoha dalšími kapsami na různé drobnosti.

  Kufry a pytle - pohodlné dámské kabelky na zada

  Pro ženy, které si cení především pohodlí a originalitu, jsme připravili dámské kabelky na záda v podobě tašek a kufrů. Vypadají originálně, jsou prostorné a mimořádně pohodlné. Jsou zdobené barevnými potisky a díky barevným flitrám přitahují pozornost, dodávají lehkost a skvěle doplňují neformální styl. Textilní tašky ve formě pytle vypadají skvěle v sadě s klasickou taškou, která nahrazuje nepříliš atraktivní síťovinu a uvolňuje ruce. Dámské kabelky ve formě pytle jsou vyrobené z vysoce kvalitní ekologické kůže a představují skutečnou designovou perlu - avantgardní, stylovou a moderní.

  Bohatý výběr baťohů ke každé dámské stylizacji

  Málokterá věc z dámského šatníku vypovídá o svém majiteli tolik jako kabelka. S ohledem na tuto skutečnost jsme pro vás připravili velmi široký výběr dámských kabelek na záda - tak si aby každá žena mohla najít to, co hledá - například baťoh, který nejlépe vyjadřuje její styl a zdůrazňuje její osobnost. V nabídce našeho obchodu najdete skromné a elegantní klasické černé, kaštanové a hnědé kabelky, stejně jako oblíbené ležérní baťohy v městském stylu nebo elegantní barevné modely v neobvyklých módních barvách. U nás si zaručeně vyberou fanynky stylů boho, retro a vintage mezi kterými najdete najdete jednoduché, klasické, dámské kabelky ze staré školy a také stylové baťohy s koženými střapci. Pro ty které teprve začínají s rockovým stylem, můžeme doporučit výrazné kabelky s ozdobnými kamínky.