Načítání dat...
Řadit podle:

Červené společenské kabelky

Vzhledná, malá červená společenská kabelka je poutavým doplňkem dámského stylingu. Může být kontrastem k tlumeným barvám outfitu, dominující celku nebo doplnění formálního outfitu, jednoznačně podtrhující styl majitelky. Je efektním, ale i praktickým doplňkem, se kterým každá schůzka či návštěva získá charakter bez ohledu na styl módní kombinace.

Společenské kabelky pro ženy s charakterem

Červené společenské kabelky zaujmou jejich elegancí. Vyčnívají z davu, a proto si je nejčastěji vybírají ženy, které jdou životem s odvahou, sebevědomé a jisté si svými ženskými kvalitami. Červená je barva považovaná za symbol moci, bohatství a úspěchu, ale také vášně. Proto neváhejte! Následujte svou vášeň a zviditelněte se s touto stylovou červenou kabelkou.

Červené společenské kabelky - recept na lákavý styling

Červené společenské kabelky ve výrazné, intenzivní barvě jsou krásným doplňkem ke klasickým černým šatům nebo elegantnímu tmavě modrému kostýmku. Červená ráda vyniká, a proto jsou takové kombinace vždy vhodné. Hitem posledních stylizací jsou kombinace červené kabelky s věcmi v odstínech nude, pastelově růžové nebo modré. Navíc trocha zlatých nebo stříbrných šperků a outfit získá nový, zajímavý vzhled. Červené společenské kabelky se osvědčí jako výrazný akcent vycházkového či casual outfitu.

Je vhodné připomenout pravidlo, že čeho je moc, toho je příliš. Při zdůraznění outfitu červenou kabelkou by ostatní doplňky, jako jsou např. boty, měly být zvoleny v jiné barvě, ladící s barvou outfitu. Vždy vítaná červená barva úst zvýrazněná rtěnkou stačí k tomu, abyste zaujala vzhledem.

Nadčasový červený doplněk

Červená společenská kabelka je jistě nadčasovým doplňkem, který podtrhne sílu a sebevědomí stylové ženy. Různé modely v odstínech šťavnaté červené, šarlatové, ale i vínové nebo sytě vínové vám umožní vybrat si dokonalou tašku podle vašich představ.

V matné verzi červená společenská kabelka zdůrazní klasiku outfitu, v lakované verzi dodá třpyt a exkluzivní vzhled. Lakovaný povrch nebo tenký řetízek dodají stylingu prvek šarmu a šiku. V každodenních outfitech se velmi osvědčily modely kabelek s efektním ražením, v kombinaci s casual komplety.

Nebojte se být atraktivní a vyberte si červenou společenskou kabelku, která je pro vás to pravé!

  • ro
  • sk
  • hu