Načítání dat...
Řadit podle:

Správný kufr pro děti - a cesta se stane dobrodružstvím!

Zabalení věcí na dovolenou je velkým úkolem, a to i pro dospělé! A co teprve pro děti... Nepřeběrné tuny věci (a i tak vždy zapomeneme aspoň o 3 párech kalhot), všechni nejmilovanější medvíci, pastelky, komiksy... Bez velkého kufru pro děti se zkrátka neobejdete!

Velmi dobře o tom víme, a proto se v naší nabídce nachází pojemné kufry na kolečkách pro děti, které uchvátí svými netradičnímy motivy z milovaných pohádek(ale nabízíme i modely pro trochu starší milovníky cestování). Rodiče si však určitě zamilují naše kufry díky jejich pojemnosti a pohodlnému užívání. Zkrátka všichni budou spokojeni!

Kufry pro děti, které však potěší i rodiče

V tomto oddělení spojujeme očekávání rodiču s touhami jejich dětí - těžko najdete lepší řešení 2 v 1! Mladí cestovatelé si určitě zamilují různobarevné modely, které kromě svých barev získají jejich pozornost i stylovými vzory - jako například báječní motýlci, smajlíci nebo jiné malovánky pro chlapce a děvčata.

Všechny kufry na kolečkách pro děti zaručují pohodlí během jejich užívání - jak malým tak i velkým. A to především díky teleskopickým rukojeťím, které se přizpůsobí v každé situaci. Můžeme díky nim vždy vzít naše zavazadlo sebou, a zároveň neztratíme rychlost - jen si představte tu rychlost ve které se pohybujete když si hrajete se s svými dětmi na honěnou. Tak co kdo vyběhne rychleji z letiště? Hra začíná!

Když se mají kufry pro děti změnit v pohodlný sedák, stačí jen složit rukojeť a najít stěnu, která nám umožní se opřít. Tak a naše přenosná lavička je hotová!

Kufr na kolečkách učiní každou výpravu příjemným dobrdružstvím - i v těch chvílích kdy je do hotelu daleko a čeká na hodinová procházka! Kufry na kolečkách pro děti ocení i velcí, pro které není nošení zavazadel (jak svých tak i tych dětských) příjemnou záležitostí…

Kufr pro děti - Jaký model pro holčičku? A který udělá radost chlapečkovi?

Ze zkušenosti víme, že odstíny hrají roli. Obzvlášť jedná li se o produkt určený těm nejmladším! Kvůli tomu dětský kufr musí být doveden k dokonalosti a musí odpovídat potřebám dítěte.

Pro malé cestovatelky doporučujeme dětské kufry v barvách hodných opravdové malé dámy. To všechno v odstínu růžové, která představuje roztomilé pozadí pro puntíkované vzory, rozesmáté králíčky , květinové vzory a srdce ryvné sovy .

Pro dospívající slečny nabízíme dětské kufry v dospělejším stylu. To znamená elegantní barvy a univerzální vzory, které budou populární i za mnoho let. Roztomilí motýlci a nadčasové puntíky – nejedna starší žena touží po tom, aby se některý dětský kufr stal jejím majetkem... jestli to dcera dovolí - tak není problém!

Kufr na kolečkách pro děti - vybírej s rozumem

Výběr toho pravého kufru není snadný. Obzvlášť jestli uvažujeme o dětském kufru na kolečkách – v tomto momentě je situace ještě složitější. Paní Kabelková naštěstí usnadní tvoji volbu - v naší nabídce najdete dětské kufry té nejvyšší kvality, které zajistí vaši spokojenost - a to na dlouhé roky!

Jde především o odolná kolečka, které neskládají zbraně ani v boji s „kočičími hlavami”. Bez problémů si poradí i neočekávanými skoky - víme, že občas je opravdu těžko odhadnout takovou situaci. Obzláště v situacích kdy s našimy zavazadly doslova závodíme!

Dětské kufry – testované všemi způsoby!

S ohledem na to čemu jsou dětské kufry vystavovány, musí zajistit odolnost proti poškození. Díky tomu věci nacházející se uvnitř budou vždy v bezpečí. My díky tomu budeme v klidu, protože budeme vědět že se naše zavazadlo vrátí z dovolené v jednom kuse.

Aby tomu tak skutečně bylo, sáhněte po vysoce kvalitním plastovém materiálu - velmi odolném polykarbonátu nebo nebo vystuženému materiálu, který odolává odřením.

Díky tomu bude dětský kufr růst zároveň s vašimi dětmi a jejich potřebami. A to všechno bez ztráty estetického vzhledu!

  • ro
  • sk
  • hu