Načítání dat...
Řadit podle:

Hnědá nákupní taška

Hnědá nákupní taška je městská taška, která je skvělým doplňkem pro každodenní stylizace. Ideální do práce i na univerzitu, snadno pojme notebook formátu A4, dokumenty a každodenní „holčičí maličkosti“. Prostorná a praktická v klasické hnědé barvě vypadá skvěle s jemnými stříbrnými nebo zlatými doplňky a koženými visačkami. Díky velkému počtu kapes a kapes na zip je velmi praktickým doplňkem. Rukojeti umožňují nosit tašku v ruce, na ohnutém předloktí a přes rameno. Hnědá nákupní taška je dokonalým modelem pro ženy, které si cení univerzální ležérní vzhled.

Městská hnědá nákupní taska

Při odchodu z domu si sebou vezmi svou oblíbenou tašku. Hnědá nákupní taška je zajímavě ušitá a prostorná taška v mnoha modelech a barvách. Najdeš jí ve verzi 2v1 (nákupní taška velikosti XL doplněná menší brašnou nebo pouzdrem na kosmetiku), ve formě batohu, elegantní tašky nebo módní městské tašky. Na oficiálních schůzkách ti hnědá kožená nákupní taška dodá profesionalitu a vejde se do ní i malý notebook, a zabalíš do ní knihy a něco oběd. Když se změní na tašku, umožní nošení dvou ramenách a ponechá vám tak volné ruce. Semišová verze je ideální pro neformální setkání, dlouhé procházky nebo víkendové výlety. Bez ohledu na to, která verze ji ti nejbližší, hnědá nákupní taška bude rozhodně ozdobou každého outfitu.

Klasická hnědá v městském vydání

Stylizace s hnědou kabelkou jsou spojeny hlavně s podzimem. Něco na tom je, protože hnědá krásně zapadá do podzimních barev a vypadá vkusně na pozadí zlatého českého podzimu. Když si vytvoříš sadu v odstínech červené, fialové, lahvově zelené nebo medově žluté, tak hnědá nákupní taška bude dokonalým doplňkem. Letní stylizace s prostornou nákupní taškou v barvě velblouda zdůrazní krásu prázdninového opálení a jarní béžové nebo pastelové šaty pak budou perfektně ladit s intenzivnější hnědou barvou stylového batohu, zimní kabát a hnědá nákupní taška jsou pak naprostou klasikou pro formálnější i neformální výlety. Takovou stylizaci je vhodné doplnit balerínkami, espadrilkami, sportovní obuví nebo elegantními vysokými podpatky, ne nutně hnědé, protože hnědá nákupní taska vypadá skvěle v každém stylu!

  • ro
  • sk
  • hu