Načítání dat...
Řadit podle:

Mátová kabelka to byl hit posledního léta

S čím máme spojenou mátovou barvou? Mátová barva znamená především svěžost a mladistvou energii - jedná se především o jarní a letní barvu.

Mátová barva se v poslední sezóně velmi často objevovala v stylu módy, který se mimo jiné prezentoval jemnými mátovými šaty a pastelovými doplňky, jako jsou mátové kabelky nebo světle zelené boty. Při pohledu na stylizace na Instagramu je těžké přehlédnout, že mátová barva se stala hitem také v kadeřnických salónech. Nikoho dnes už nepřekvapí světlé nebo intenzivní pastelově zelené vlasy. Je třeba si přiznat jednu věc: mátová barva je velmi energetická a dodává všem stylům výjimečnou svěžest.

Efektivita pastelové zelené

Kabelka v mátově zelené barvě může být velmi originálním doplňkem různých stylizací. Tato jasná pastelová barva zvýrazní především ženský charakter a také jemnost našeho outfitu.

Mátově zbarvené klasické malé kabelky a brašny pro každodenní nošení vypadají velmi efektně. Elegantní mátový kufřík se stříbrným kováním bude jistě dokonalým doplňkem obchodního stylu. Při nakupování se budete nejlépe cítit ve společnosti světle zelené kožené nákupní tašky velikosti XL.

K jakým barvám se hodí mátové kabelky?

Mátová barva je jedna z nejmodnějších barev uplynulého léta. Musíme mít na paměti, že tento odstín je velmi chladný, což neusnadňuje jeho kombinaci s jinými barvami. Proto mátová kabelka nepasuje do každé stylizace, ale stojí za to zariskovat a bavit se módou, protože výsledný efekt může být a úžasný.

Nejbezpečnějším řešením je kombinace barvy máty s bílou a jejími odstíny. Jedná se to velmi letní a prázdninovou kombinaci. Mátová kabelka ve společnosti jemných béžových šatů bude vypadat elegantně a zkrátka fenomenálně. Mátový odstín zelené barvy dodá tomuto oblečení dívčí charakter. Máta bude také vypadat skvěle v kombinaci s jinými pastelovými odstíny nebo také s šedými barvami. Takovéto stylizace jsou ideální do kanceláře a pro různé služební cesty. Světle zelená kabelka je velmi oszvěžujícím doplňkem, zejména v kombinaci s šedým sakem nebo světle růžovou košilí.

Mátová - barva pro odvážné

Kabelky mátové barvy lze samozřejmě kombinovat také s intenzivnějšími barvami. Ale většinou se jedná o ty, kteří mají přehled v módních trendech a nebojí se experimentovat. Kombinace dámské mátové kabelky s jasnými a intenzivními růžovými nebo jinými neo barvami ocení především ti nejnáročnější stylisti.

  • ro
  • sk
  • hu