Načítání dat...
Řadit podle:

Malá béžová kabelka s řetízkem

Nevelký formát, ohromné možnosit, neboli malá béžová kabelka s řetízkem. Velký potenciál se skrývá v tomto málém módním doplňku. Je jemná a elegantní, díky čemu neodvádí pozornost od hlavních elemetnů oblečení, ale zvýrazňuje jejich styl. Světlá, teplá barva se ideálně hodí k ležérnímu stylu, skandinávskému minimalismu, nebo letnímu chillout stylu. Věnujte pozornost univerzálnosti barev, protože se tak snadno přizpůsobí prakticky každému outfitu - od džínových kalhot a šatů po elegantní kombinézy.

Malá béžová kabelka s řetízkem v odstínu ecru

Malá béžová kabelka s řetízkem může mít mnoho podod. Od světlých béžových, kterým se také říká odstíny ecru přes slonovinu až po tmavou béžovou podbnou hnědé. Je také uznávaný jako barva země a přírody, ale také slouží ženám, které si cení eleganci a hledají v klasických stylizacích prostornost a volnost.

Béžová ve spojení s bílou představuje krásné pozadí celé stylizace nebo jako v případu skandinávského stylu, kde se může stát efektním "total lookem". Béžová jako spojední bronzu a bílé se skvěle hodí také k čokoládovým nebo kávovým odstínům oblečení. Dobře se doplňuje také s zelenou - v pastelovém i hlukovém láhvovém odstínu. V kombinaci s pastelovou zelenou nebo jarními květinovými vzory bude malá béžová kabelka s řetízkem vždy vypadat efektně a elegantně. Abys unikla před mdlým efektem, měla by si svůj styl doplnit jednou výraznou barvou, například červenou, blankytnou nebo tyrkysovou abys dala vyniknou jemnosti béžové. Malá béžová kabelka s řetízkem dse dobře kombinuje také s fialovou nebo fuchsovou barvou a bude tak vkusným bodem v tvojí barevné sestavě.

Kabelka s kabelkou si nejsou rovny

Velký výbět modelů a vzorů umožňuje stvoření vlastního ideálního stylu a malá béžová kabelka s řetízkem zdělá dojem tím že, zvýrazňuje módní „look”. V matové verzi malá béžová kabelka s řetízkem zvýrazní klasický charakter tvých kreací, a prošívaná verze je moderním doplňkem léžérních oděvů. Spojení s jinými barvami (například béžová s zelenou, bronzovu nebo i květinovými potisky) ti umožní ji přizpůsobit k tvým oblíbeným šatům a v lakované verzí dodá kouzlo večrním kreacím. Péře o detaily a elegance spojená s osobním kouzlem jsou tím nejlepším receptem na ideální stylizaci, která zaručeně přitáhne pozornost. Lakovaný povrch a tenký řetízek zvýrazní charakter každé stylizace.

  • ro
  • sk
  • hu