Načítání dat...
Řadit podle:

Správná sada kufrů na každou cestu

Barevně a stylově jednotná sada kufrů s různými velikostmi jednotlivých položek představuje ideální způsob balení. Ať už se jedná o několikadenní služební cestu, nebo několikatýdenní rodinnou dovolenou. Cestování letadlem, vlakem, autem. Žádný problém. Abyste se před odjezdem nemuseli obávat, že se nevejdete do jediného zavazadla, vyplatí se koupit si praktickou sadu předem.

Jeden kufr nestačí? Žádný problém! Společnost Panikabelkova.cz pro vás připravila sady cestovních kufrů, které jsou ideální pro krátké i delší cesty. Záleží jen na vás, zda je pro vás sada tří nebo čtyř kufrů vhodná. Nejdůležitější je přizpůsobit vašim potřebám parametry, jako je velikost a materiál kufrů. Dáváte přednost kufrům z polyesteru nebo z odolnějšího plastu - ABS nebo polykarbonátu.

Jaký je rozdíl mezi látkovým a plastovým kufrem?

Látkové kufry jsou obecně levnější než plastové, ale také se rychleji zašpiní. Existuje také obava, že by mohlo dojít k jejich snížení. Na druhou stranu ty z polykarbonátu jsou odolné proti znečištění a deformaci a ty z polypropylenu jsou extrémně trvanlivé. ABS je oblíbený a poměrně levný materiál. Často se používá k výrobě kabinových kufrů. Jedno je jisté - v naší nabídce najdete lehkou, moderní sadu kufrů, kterou si můžete vzít s sebou na každou cestu.

Proč si vybrat sadu kufrů?

Proč investovat do sady? Důvodů je přinejmenším několik. Za prvé, na zabalení všech zavazadel obvykle potřebujete více než jednu tašku nebo kufr. A pokud je to tak - proč by nemohly být v jednom konzistentním stylu? Je to výhoda, protože na letišti nebo na nádraží budete vypadat lépe a hlavně se vám budou zavazadla mnohem lépe hledat mezi zavazadly ostatních lidí.

Společnost PaniKabelkova.cz pro vás připravila širokou nabídku kufrových souprav. V nabídce najdete dvoudílné kufry, které jsou ideální na krátkou cestu, i čtyřdílné kufry, které splní očekávání celých rodin na několikatýdenní dovolené. Výhodná cena, jedinečný design a nejvyšší kvalita zpracování - to je důvod, proč se vyplatí objednat u nás. Stačí několik kliknutí a vybraná sada kufrů vám bude doručena přímo na vámi uvedenou adresu.

Každý kufr v sadě má jinou velikost, díky čemuž je výběr vhodného zavazadla pro zabalené věci nebo výběr optimální velikosti pro aktuální potřeby hračkou. Koneckonců, na víkendový výlet mimo město vlastním autem budeme potřebovat jinou velikost tašky a další potřeby se objeví, když budeme balit celou rodinu na zahraniční dovolenou letadlem.

Co je také velmi důležité - při nákupu sady kufrů máme obvykle možnost uložit nepoužívané kufry do jednoho, toho největšího. Stejně jako panenky matrjošky do sebe tašky zapadají a zabírají prakticky tolik místa jako jeden největší kufr. Díky tomu nemusíme přemýšlet, kam tašky mezi cestami uložit.

Sada kufrů zakoupená jako sada vyjde levněji.

Při zvažování nákupu několika kufrů je vhodné spočítat jejich cenu. U paní Kabelkové dokazujeme, že nákup sady je často mnohem výhodnější než nákup jednotlivých kufrů. Místo plýtvání penězi za nové kufry je lepší myslet na další cestu a užívat si odolnou a multifunkční sadu po dlouhou dobu.

Jakou sadu cestovních kufrů si vybrat?

Předevšm doporučujeme větší, 4-dílné cestovní sady, protože právě ty jsou nejvíce univerzální. Budou se hodit obzvláště pokud cestujete často a na různé vzdálenosti. Szczególnie polecamy większe, 4-częściowe zestawy podróżne, ponieważ są one najbardziej uniwersalne. Przydadzą się zwłaszcza, jeżeli podróżujesz często i na różne dystanse. S několika různými zavazadly ve stejném stylu můžete vytvořit ideální sadu tašek pro každou příležitost. Například na krátký víkendový výlet s sebou můžete vzít pouze palubní kufr a malý kufřík, na delší dovolenou – prostorný, velký kufr. Sada usnadňuje taé cestování ve větší skupině - kufry ve stejném stylu snadněji naleznete například na zavazadlovém pásu na letišti.

V PaniKabelkova.cz se zaměřujeme nejen na nejvyšší kvalitu zpracování a perfektní technické parametry zavazadel, které nabízíme. Stejně důležitý je pro nás také design. Kolekce, kterou jsme připravili, obsahuje jak minimalistické sady, které okouzlí elegancí, tak rovněž ty designerské, barevné a dynamické. Který z nich se v brzké době objeví u vás doma?

S kufry na čtyřech kolečkách se velmi snadno manévruje a řídí, což je velmi užitečné, pokud cestujete s dětmi nebo musíte vzít více než jedno zavazadlo. I těžký kufr lze snadno a lehce řídit. Vyžadují mnohem méně námahy než například kufry na dvou kolečkách - jsou stabilní a díky teleskopickým nastavitelným rukojetím také velmi praktické.

Sada kufrů v jedné barvě a stylu je módním doplňkem pro společně cestující rodinu. Pomůže vám vystoupit z davu a dokonce vám usnadní hledání zavazadel například na přeplněném letišti.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

  • ro
  • sk
  • hu