Načítání dat...
Řadit podle:

Krásné folklórní kabelky – dodají oděvům barevný folk!

Tašky na hory se vrací do módy. A není se co divit! Specifičnost materiálů použitých k jejich vytvoření a pečlivé provedení dekorativních vzorů z nich činí jedinečné řešení pro ty, kteří ocení skutečnou originalitu.

Naše nabídka zahrnuje folkové kabelky v decentních základních barvách, obohacené krásnou výšivkou. Ty kvetou na šedé plsti a a dodávají mu kouzelný styl. Samy připustíte, že takové návrhy se těžko odmítají!

Tašky na hory – různé druhy pro různé potřeby

Ačkoliv se někomu může zdát, že vlastnosti tašek na hory jsou jim známy, tak nabídka od paní Kabelkové je může přijemně zaskočit.

Naše nabídka je široká - nabízíme jak jak sofistikované modely v klasických barvách, které se svým provedením hodí fanynky folkového stylu. Můžete si vybrat z:

  • klasické horské nákupní tašky – velmi pojemné a pohodlné. Bez problémů se do ních vejde kalandáře, sešity, peněženky, telefony, knížky a i něco na zub :)
  • tašky listonošky s horalskými vzory– ideální na krátké cesty. Pokud si seboz z domu potřebujete vzít jen to nejnutnější - pak jsou listonošky s výšivkou přesně pro vás.
  • praktické vaky v lidovém stylu – jsou velmi pohodlné a jsou synonymem dívčího stylu. Skvěle se přizpůsobí méně formálním stylizacím.
  • malé baťohy s horským nádechem – spojují v sobě sportovní styl s elegancí. Tato nabídka je určena ženám které chtějí zvýraznit svoji osobitost těmi nejmenšími doplňky. Zkombinuj baťoh s horským šátkem a zaručeně vybočíš z davu!

Při výběru horských tašek od paní Kabelkové musíte pouze zvážit, jaký model bude nejvhodnější pro věci, které chcete mít vždy po ruce. Pokud je odpověď na tuto otázku příliš obtížná - pak si vždy můžete vybrat horskou tašku na každodenní nošení ve větší velikosti a menší a praktičtější model - listonošku na různé večerní příležitosti.

Tašky na hory – souhrn

Nemusíte jet na hory, abyste našli svoji vysněnou tašku na hory. paní Kabelková zajistí, že vašem šatníku nebudou chybět lidové vzory, bez ohledu na to, zda li jste měli možnost během zimi navštívit některé z mrazivých krajin.

V naší nabídce najdete vysněné tašky na hory s horalskými vzory ve velkých velikostech a modelech vhodných pro užitečné „maličkosti“.

Všechny výše uvedené návrhy kombinují dokonalost zpracování a materiál nejvyšší kvality. Bez ohledu na to, která taška vás chytí za srdce a rozdrtí vám rameno, můžete si být jisti komfortem používání bez ztráty estetické hodnoty - po mnoho let.

Všechny z výše uvedených nabídek v sobě kombinují dokonalé zpracování a materiály té nejvyšší kvality. Bez ohledu na to, která taška si získá vaší pozornost a skočí vám na rameno, můžete si být vždy jisti komfortem během rerých neztrácí své estetické prvky - a to po mnoho let.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu