Načítání dat...
Řadit podle:

Obal na kufr

Obal na kufr pro časté cestovatele. V souladu se zásadou "nebe je limit" nás omezuje pouze nebe.Cestujete často? Pokud ano, víte, jak snadné je poškození kufru - zejména při cestování letadlem. Letištní služba nevěnuje příliš mnoho pozornosti bezpečnosti vašeho zavazadla. Proto je i tto nejodolnější zavazadlo vystaveno oděrkám, poškrábání a dokonce prasklinám. Jak se před nimi chránit? Nejlepší způsob je investovat do vysoce kvalitního obalu na kufry. Je to víc než jen designový gadget. Moderní aobal je účinnou ochranou zavazadel - před mechanickým poškozením, zabarvením a dalšími typickými poškozeními. Vše, co musíte udělat, je navléct jej na kufr, abyste prodloužili jeho životnost. V nabídce PaniKabelkova.cz najdete moderní, značkové obaly vyrobené z pevných, odolných proti poškození materiálů. Je to must-have ve výbavě každého cestovatele!

Cestujte s elegancí – designerské obaly na kufry

Kryty, které jsou dostupné v našem obchodě, nabízejí mnohem víc, než je ochrana zavazadel. Ačkoli jejich funkce je nejdůležitější, nezapomínáme ani na styl. Proto nabízíme modely se zajímavým a výjimečným designem. Puntíkvaný obal, srdíčka, barevné postavy, čísla a anebo asymetrické vzory? To jsou jen některé z mnoha možností. Každý náš obal je k dispozici v několika velikostech a odstínech. Proto můžete snadno najít verzi, která vyhovuje vašemu kufru a vašemu vkusu. Jak vybrat obal na kufr? Nejprve věnujte pozornost jeho rozměrům. Nabízíme modely ve velikostech S až XL. Nejmenší budou vhodnýporovnány například na tzv. Palubní kufříky, největší - pro kufry o kapacitě více než 65-70 litrů. Pokud máte pochybnosti, zkontrolujte technické parametry uvedené na každém modelu a srovnejte je s rozměry kufru. A pokud potřebujete nové zavazadlo - podívejte se na kolekci cestovních tašek a kufrů a vydejte se na další cestu v oslnivém stylu!

Obal na kufr, který nelze přehlédnout

Pokud jste někdy čekali, až váš kufr odjede na dopravním pásu při odbavení, víte, jak snadné je zavazadlo špatně umístit. Černá, tmavě modrá a stříbrná zavazadla jsou standardní a opakující se součástí letištních zavazadel. Pokud chcete, aby vaše zavazadlo vyniklo, měli byste si vybrat jedinečný obal na kufr. Tento jedinečný "outfit" nejenže odliší vaši tašku od stovek jiných kufrů, ale také vzbudí malý úsměv. Barevný obal s nápisem "Zachovejte klid a nedotýkejte se" nebo "Křehké" jistě nezůstane bez povšimnutí a váš kufr jistě vzbudí zájem a možná bude trochu šetrněji vhozen mezi ostatní zavazadla ostatních cestujících na dopravním pásu. Se zavazadlem zabaleným v obalu na kufr projdete odbavením rychleji a snadněji, protože bude viditelné z dálky a nebude zaměněno za jiné zavazadlo.

  • ro
  • sk
  • hu