Načítání dat...
Řadit podle:

Pánské kapsičky a ledvinky – prostorné, lehké a praktické

Pokud se chystáte na cesty, výlet za město nebo do nákupního centra, zdají se být nezbytné kapsičky nebo ledvinky. Jedná se o moderní pánské doplňky, díky nimž budete moci s sebou nosit všechny potřebné věci. Zapomeňte na to, že budete cpát všechno potřebné do kapes u kalhot, košile či bundy. Pokud se rozhodnete pro takové řešení, riskujete nepříjemné pocity a především- se stáváte snadnou kořistí pro kapsáře. Chcete-lise vyhnout takovým problémům, vyberte si kapsičku čiledvinku navrženou pro právě takové potřeby mužů.

Pánské tašky přes rameno- kožené doplňky, které mají praktickou velikost

V každém dobře vybaveném pánském šatníku se nachází praktické doplňky, jako jsou kožené pánské tašky přes rameno - ideální na doklady, peněženky, klíče, pera a telefony. Toto příslušenství nosíme vždy blízko u těla - koneckonců do něj ukládáme důležité věci a peníze.

Kožené pánské tašky - jsou ideální pro muže všech věkových kategorií. Zdůrazní jak styl mužů, kteří upřednostňují elegantní styl, ale také vyznavačů ležérního stylu.

Pánská taška s páskem - to je neodmyslitelný prvek pánské módy - hodí se jak do zaměstnání tak i na nákupy. Ledvinky jsou zkrátka dokonalým protějškem dámských kabelek. Hodí se například k:

  • Tričkům
  • Mikinám (také k těm s kapucou)
  • Ke klasickým i kostkovaným košilím
  • K tenkým jarním a podzimním bundám

Stylově vypadají pod rozepnutými krátkými přechodnými bundami nebo oteplenými péřovými bundami. Hodí se také k sportovním, vojenským, venkovním a chytrým neformálním stylům. Pánské kožené tašky přes rameno se objevují v verzích v přírodní nebo ekologické kůži. Při nákupu stojí za to věnovat pozornost tomu, kolika kapsami je ledvinka vybavena a také tomu jaký typ zapínání byl použit u daného modelu.

Velký význam má také pojemnost ledvinky, důležitá je také nastavitelnost pásku.

Kapsičky a ledvinky – moderní a praktické nejen na cestách

Na PaniKabelkova.cz na vás čeká široký výběr ledvinek a pánských kapsiček. Pečlivě jsme vybrali produkty přizpůsobené mužským potřebám – odolné, praktické a estetické. Díky nim se vydáte na každou cestu připraven na každou situaci. Proveďte objednávku online a ve velmi krátkém čase obdržíte praktický doplněk, který jste si vybrali. Nabízíme vám především praktické a všestranné ledvinky/kapsičky, které můžete nosit spoustou různých způsobů. Ty, které se těší největší oblibě v naší nabídce, můžete přehodit přes rameno a tak získáte snadný přístup například k mobilnmu telefonu, penězům, dokumentům, klíčům či jiným potřebným každodenním drobnostem. Současně velmi účinně předcházíte případné krádeži a můžete si užívat příjemného pocitu volných rukou. Ledvinky a kapsičky využijete nejen na cestách nebo při návštěvách obchodů či na trzích. Budou se rovněž hodit při provozování vašeho oblíbeného sportu – například na cyklistickém výletě nebo přiběhu. Všechny modely dostupné v našem obchodě jsou dokonalou kombinací vysoké kvality zpracování a dobré ceny. Vyberte si ten, který nejlépe splňuje vaše požadavky a kupte hned teď!

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu