Načítání dat...
Řadit podle:

Měsíční elegance stříbrých kabelek

Stříbrná je studená, kovová a lunární barva, která - na rozdíl od zlata - rozhodně vyhovuje ženám s chladným typem krásy. Stříbrná barva neztratila na atraktivitě ani poslední roky. Pravděpodobně se nemůže pochlubit tak ušlechtilým charakterem a bohatostí odstínů jako zlatá, ale dokonale zapadá do originálních a avandgardních módních stylizací. Stříbrná kabelka se cítí skvěle ve společnosti výrazných geometrických vzorů, neo barev nebo holo efektu.

S jakými barvami zkombinovat stříbrné kabelky?

Stříbrná barva je velmi univerzální, ale nejlépší harmonii má se studenými barvami. Skvěle se doplňuje bílou a studenými odstíny šedé. Také se nebojí monochromatických kombinací. Celkově stříbrná barva je jedinečnou kombinací nekonvenční elegance a jemnosti. Stříbrná kabelka vždy vypadá krásně s černou a všemi odstíny modré. Hodí se k černým večerním šatům i riflové kombinéze. Stříbrná má také rád stylizace v pastelových barvách. V kombinaci s bílou sukní a mátovou halenkou bude vypadat velmi svěže a jemně.

Jakou kabelku si mám vybrat pro sebe?

Výrobci nám nabizí ohromnou různorodost vzorů a modelů kabelek ve stříbrné barvě:velké lesklé nákupní tašky, jemné listonošky, elegantní stříbrné kufříky a exkluzivní psaníčka s ozdobnými kamínky.

Kovové a lesklé stříbrné kabelky někdy připomínají účinek hliníkové fólie. Takové kabelky vypadají velmi moderně a jsou schopny dát stylizaci avandgardní charakter. Proto tak dobře ladí s futuristickými vzory a barvami a vytvářejí extrémně moderní vzhled. Zcela jiný charakter dají malé elegantní kabelky vyrobené z malých stříbrných krystalů. Taková kabelka má stejnou roli jako šperky a dodá každé tvorbě styl a jemnost. Bude tak skvěle vypadat jak s elegantními šaty, tak s ležérním šedým oblekem. Stylové stříbrné kabelky v různých stylech nebo klasické tašky přes rameno jsou skvělou volbou pro každodenní stylizaci. A na kolo si pak sebou můžeme vzít lesklý stříbrný batoh.

Dámská stříbrná kabelka je velmi výrazným a dekorativním prvkem každého outfitu. Je třeba mít na paměti, že stejně jako v případě zlaté bude vypadat nejlépe jemnými oděvy. Lesklá kabelka by měla být rozhodně nejsilnějším prvkem celého outfitu, pokud chceme mít elegantní a vyvážený outfit.