Načítání dat...
Řadit podle:

Růžový kufřík - módní a značkové dámské kabelky

Hledáte kufřík ne za milióny, ale takový, který zaujme i vaše kamarádky? Růžový kufřík je ten ideální právě pro vás! V našem obchodě si můžete objednat ty nejzajímavější růžové dámské kufříky, které ocenily i známé hvězdy! Málokdo ví, že první kabelky tohoto typu sloužily především na cesty a usnadňovaly rychlé zabalení potřebných věcí. Růžový kufřík se dnes dá nosit každý den, ale neubírá to na jeho roli a skvěle se hodí i pro speciální příležitosti!

Růžový kufřík – jaké oblečení a doplňky se k němu hodí?

Růžový kufřík díky svým barvám okamžitě upoutá pozornost na ulicích, večírcích a všude tam, kde se rozhodnete ji vzít. Takže pokud jste ráda v centru pozornosti nebo hledáte způsob, jak oživit své stylizace - objednejte si růžový kufřík. Je to dobré rozhodnutí! V první řadě proto, že se taková kabelka hodí k jarním a letním stylizacím, ale i k výjimečným příležitostem jako jsou svatby, párty s přáteli nebo speciální události jako je výročí svatby. Pokud od kabelek očekáváte něco víc, je to známka toho, že růžová kabelka vaše očekávání jistě splní. Růžový kufřík určitě sladíte s vysokými podpatky, sandálky na platformě, balerínami nebo kozačkami. Růžová kabelka kufřík vypadá skvěle v kombinaci s květinovými šaty nebo látkovými šortkami.

Zjistěte zajímavosti o kabelkách kufřících!

Věděli jste, že kabelky typu kufřík zbožňují a rády nosí celebrity? Ty největší módní ikony je rády nosí, mimo jiné díky Audrey Hepburnové, která ve 30 letech XX století nosila kufřík jednoho ze slavných návrhářů. Tímto způsobem rychle přispěl ke slávě kufříku jako kabelky pro každodenní použití! Růžová kabelka kufřík se vyznačuje tím, že má lichoběžníkový tvar a mírně vyztužené boky. Prototypem kufrů byla prostorná cestovní taška, která umožňovala pohodlné zabalení potřebných věcí před cestou. Dnes existují menší verze kufříků, které plní stejný účel jako dříve, ale jsou šikovnější.

  • ro
  • sk
  • hu