Načítání dat...
Řadit podle:

Tyrkysové kabelky v letních stylizacích

Tyrkysová barva sama o sobě není snadnou barvou pro vytvoření stylizace. Jedná se však o velmi výraznou a energickou barvu. Tyrkysová je kombinace modré s jasně zelenou a trochou bílé. Tato barva je spojena především s létem, azurově modrým mořem a modrým nebem bez mráčku. To je pravděpodobně důvod, proč tyrkysové doplňky - boty, kabelky a i šperky jsou dokonalým doplňkem letních stylizací. Stojí však zkusit tuto barvu i v zimě nebo na podzim. Tyrkysová kabelka může vždy přidat svěžest a doplnit náš outfit velmi originálním nádechem.

K čemu je možné nosti tyrkysové kabelky?

V klasické a jemné verzi bude tyrkysová kabelka určitě ladit s bílou. Tyrkysová kabelka jako doplněk bílých letních šatů oživí a zároveň zdůrazní jemnost a ženskost stylizace. Harmonie však můžeme dosáhnout také kombinací tyrkysové s černou, zlatou nebo stříbrnou barvou. Musíme však mít na paměti, že tyrkysová barva je velmi intenzivní, takže se cítí nejlépe jako doplněk k jemnějším kombinacím. Také bysmě neměli použít několik tyrkysových prvků ve stejném stylu, protože taková kombinace nás může připravit o eleganci a lehkost.

Pokud však chceme v našem stylu více extravagance, stojí za zvážení použití tyrkysové kabelky v kanárkové, korálové nebo hnědé barvě. Jedná se o odvážné kombinace, které ale mohou přinést velmi zajímavé efekty. Tyrkysová vypadá skvěle také s zelenou barvou v odstínu trávy. Monochromatické styly jsou v této sezóně velmi módní a zelená hraje v tomto směru velmi půvabnou roli.

Jaké provedení kabelky si vybrat?

Výběr tyrkysových kabelek na trhu je ohromný. V obchodě www.panikabelkova.cz najdeme výrazné i elegantní listonošky na dlouhém pásku, velké nákupní tašky, pytle a také originální dámské kufříky s květinovým vzorem. Díky různorodnosti provedení a materiálů, ze kterých jsou jednotlivé kabelky vyrobeny a také díky bohatému výběru tyrkysových odstínů, každá milovnice módy si tak může snadno znalést ideální tyrkysovou kabelku ke svým módním experimentům.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu