Načítání dat...
Řadit podle:

  Dámské kabelky přes rameno - povinnost pro každou ženu

  Kabelka je neoddělitelným prvkem ženského stylu. Není divu, protože jedná o praktický doplněk kterým vám usnadní spoustu věcí. Kabelky se mohou lišit - od malých spojkových tašek až po velké kožené zákazníky. Dámské kabelky přes rameno , do kterých se vejde vše, co potřebujete, jsou stále velmi oblíbené. Praktický dlouhý pásek umožňuje pohodlné nošení přes rameno a zajistí vám volné ruce. Právě takovéto modely si nejčastěji vybírají naše klientky.

  Dámské kabelky přes rameno - jak pojemný model vybrat?

  Každá žena má jiné potřeby. Aby kabelka dobře plnila svůj úkol, musí být přizpůsobena životnímu stylu její majitelky. Náš obchod nabízí dámské kabelky přes rameno v různých velikostech. Velký výběr zaručuje, že si každá z dám najde tu pravou, která splní její očekávání. Notebooky a dokumenty ve velikosti A4 se snadno vejdou do velké kabelky přes rameno. Pojme vše, co potřeba během dlouhého dne na univerzitě. Široký a silný pásek udrží tašku pevně na rameni. Středně velká kabelka přes rameno je pak dobrým řešením pro ženy, které s sebou nenosí příliš mnoho věcí, a omezují se pouze na několik drobností, jako je telefon, rtěnka, pouzdro a peněženka.

  Malá kabelka listonoška - idealní na každý den

  Potřebujete kabelku, která se vám bude hodit při každodenních činnostech? Chcete něco pohodlného na nákupy, na rande nebo na piknik s přáteli? Dámské kabelky přes rameno ve stylu brašny jsou skvělým řešením, pokud si ceníte pohodlí. Velikost kabelky můžete snadno upravit podle svých požadavků. Nejmenší modely jsou ideální například na večírek. O něco větší dámská kabelka přes rameno je pak perfektním společníkem na vaše cesty.

  Dámské kabelky přes rameno - na co se soustředit při výběru?

  Než si koupíte kabelku přes rameno, věnujte pozornost tomu, z jakého materiálu je vyrobena. Ať už se jedná o přírodní kůži, ekologickou kůži nebo jiný materiál. Každý materiál má jiné vlastnosti a jinou trvanlivost pro každodenní použití. Například velké dámské kožené kabelky přes rameno budou tou správnou volbou, pokud hledáte model, který vám bude sloužit po mnoho sezón. Než si koupíte jednu z kabelek, zkontrolujte si její přesné rozměry. Věnujte také pozornost tomu, zda je zapínání na zip nebo jen na jiný způsob. Uvnitř najdete několik kapes, včetně přihrádky na zip. Tyto detaily přispívají ke spokojenosti s nákupem jednoho z modelů.

  Barvy a vzory - široký výběr kabelek

  Barva kabelky je stejně důležitá jako její velikost. Dámské kabelky přes rameno jsou k dispozici nejen v klasických barvách. Dominují jim tlumené barvy, jako je černá, tmavě modrá nebo béžová. Klasické modely jsou k dispozici také v intenzivnějších barvách, jako je červená, zelená nebo modrá. Naše nabídka zahrnuje také kabelky s originálními dekoracemi, jako jsou korálky nebo cvočky. Zklamaní nebudou ani milovnice barevných potisků.