Načítání dat...
Řadit podle:

Malý kufr – velké možnosti!

Chystáš se na cestu - krátkou nebo dlouhou? Ať už se chystáš překonat jakoukoliv vzdálenost a druh transportu, vždy je dobré mít dobrou společnost a odpovídající zavazadlo. Malý kufr s prostorným interiérem, který umožní převoz těch nejdůležitějších věcí (i těch méně důležitých) si sebou můžeš vzít i na palubu letadla. Stojí za to ho vybrat s rozmyslem - protože poskytuje pohodlné cestovaní a to je k nezaplacení!

Kufr - malý, praktický a neskutečně pohodlný!

Když se připravujeme na nejvetší cestu našeho života nebo na jinou vyjímečnou cestu, tak vždy myslíme na to co je třeba vzít sebou. Kiedy szykujemy się na wyprawę życia lub mniej spektakularną podróż, nasza głowa zaprzątnięta jest między innymi tym, co należy ze sobą zabrać. Nelze popřít, že zástupci něžného pohlaví jsou obvykle dobře organizované a dobře vědí, co budou potřebovat - a to i v těch nejvzdálenějších koutech světa. Bohužel - je toho často příliš mnoho.

Kufr – malý větších rozměrů, musí být především dobře navržen. Idéalně umístěné vnitřní kapsy a snadný přístup k nim jsou klíčem k pohodlí, což je během cestování nesmírně důležité.

A my jsme si toho plně vědomi, a proto všechny naše kufry – malé i te větší splní očekávání i těch nejnáročnějších cestovatelek. Můžete počítat s jejich pojemnosti, odolností a ideální umístění jejich zámků - díky čemu se snadno dostane k pasu, který se z néznámeho důvodu ocitl na dně zavazdla.

Malé kufry mají ještě jeden velký plus - je možné je vzít sebou na palubu většiny letadel, bez poplatku navíc. To se hodí hlavně tehdy kdy se chystáme trochu prozkoumat svět, ušetřené peníze se vždy hodí na nějákou kávu nebo návštěvu památek :).

Kufry - malí přátelé během velkých cest

Jak už se nám povedlo vyjasnit – kufry (malé a i ty trochu větší) plní velmi důležitou funkci, během každé cesty. Jsou to naše zavazadla, do kterých chováme své nejcenější věci, a ty nám pak na oplátku musí zaručit jejich pohodlí a bezpečí během naší cesty.

Aby tomu však tak bylo, musí malý kufr splňovat vysoké požadavky. Stojí za to věnovat pozornost materiálu, ze kterého byl vyroben. Doporučuje se zejména polykarbonát, který je odolný proti mechanickému poškození. Pokud dáváte přednost materiálu - tak ať je to ten nejlepší možný!

Každý malý kufr na kolečkách z nabídky paní Kabelkové se může pochlubit precizností zpracování a materiály, které zaručují jejich pohodlné používání - a to po dlouhá léta!

Jedná se o pohodlné teleskopické rukojeti, které lze sklopit. Rukojeť padne do ruky a umožňuje vám neustále vést kufr. Zde se dostáváme k dalšímu důležitému prvku…

Malý kufr na kolečkách – vrchol komfortu během cestování

Malý kabinový kufr musí být vybaven funkčními a odolnými kolečkami. Proč?

Protože zdání někdy klame - skutečnost, že je naše taška malá, ještě neznamená, že nemůže být těžká! A někdy s ní opravdu musíte trochu chodit. Lepší je vzít si věci sebou, než je nosit několik hodin. Zde stojí za to nám věřit!

Malý kufr na kolečkách se hodí pokud jedeme cestujeme letadlem nebo vlakem, tehdy se nám hodí dvojnásobně. Během cesty máme omezenou mobilitu - a jakákoli závislost na dalších formách dopravy zvyšuje potřebu základního pohodlí.

Malý kufr na kolečkách nám dá příjemný pocit jistoty, že ať už se děje cokoliv my budeme mít pohodlí. Vždy můžeš jit někam bez nošení těžkých věcí. Malá věc - ale velký efekt.

Malé kufry v krásných vzorech a barvách

V naší nabídce najdete malé kufry, které splňují te nejvyšší potřeby - nejen co se týče jejich komfortního používání. Zaměřmě se nyní na estetiku, která vedle komfortu představuje další důležitý bod pří výběru kufru. Malé zázraky na kolečkách vystupují v krásných barvách - můžemě vsadit na červenou, ženskou růžovou , elegantnější odstíny béžové , formální odstíny šeďi, netradiční blankytnou barvu a také na některé bláznívé vzory. V případě těch kterých zmínilem jako poslední - můžeme opravdu hovořit o skutečném šílenství!

Malý kufr na kolečkách s puntíky? Nebo snad dáváte přednost roztomilým a velmi dívčím motylki ? Oba tyto vzory na sobě může mít malý kufr na kolečkách z naší nabídky.

Paní Kabelková nezapomíná ani na ty nejmladší z nás – malý kabinový kufr s pohádkovými motivy s jistotou upoutá pozornost dětí. Rodiče ocení jejich schopnost, která děti přesvědčí že odpovědnost za vlastní zavazadlo může být zábava!

  • ro
  • sk
  • hu