Načítání dat...
Řadit podle:

Pánské listonošky - nejdůležitější věci vždy po ruce

Zdá se, že muži tašky nepotřebují. Omyl! Peněženka nacpaná k prasknutí, mobilní telefon, klíče od domu, klíče od auta, malá diář ... Kam s tím?! Pánské listonošky s radostí přijmou všechny pánské poklady na svojí palubu!

Pánská listonoška - módní a pohodlná

Pánské listonošky zajistí, že jednou pro vždy se skončí problém s roztahováním kapes u vašich oblíbených džín.

Zapomeň na zaneprázdněné dlaně a myšlenky – od teď všechno budeš mít v bezpečí a v pohodlí na jednom místě. Vždy po ruce!

Paní Kabelková se postará o to, aby pánská brašna listonoška vyhovovala nejnovějším trendům, byla univerzální a hodila se k různým stylům. Nebojte se, že kvůli tašce budete muset věnovat více času výběru správných oděvů - pánské listonošky, z naší nabídky, jsou nadčasové a klasické.

Díky tomu budete vždy vypadat stylově a elegantně - i v případě že jste zrovna oblečen v sportovním stylu!

Pánská listonoška - elegance v málém provedení

V naší nabídce se nachází i pánské kožené listonošky, které jsou oděny do tmavých barev. Hluboká čerň a chladná šeď, se ideálně hodí i na te nejformálnější příležitosti.

Takováto pánská listonoška vás bude doprovázet při různých pracovních záležitostech, při podpisu smlouvy s notářem nebo při večerní romantické schůzce. Jsme si jisti, že kandidátka na TU PRAVOU ocení kombinaci černé listonošky s bílou, perfektně vyžehlenou košilí. Stojí za to doložit jí ke svým oblíbeným džínám a k botám na pomezí elegance a sportovního stylu. Stylizace s efektem WOW je připravena.

Brašna pánská listonoška - dobrá organizace a bezpečí nade vše!

I přes malé rozměry se do pánské brašny listonošky obvykle vejde opravdu hodně. Můžete se rozhodnout pro model s kavernózními vnitřními kapsami nebo pro ten, který byl navíc vybaven malou vnější kapsou zapínanou na zip . Ta představuje ideální místo vaše klíče od bytu nebo telefon, který chcete mít vždy po ruce.

Preferuješ aby zámek vyniknul a býl ozdobným prvkem modelu? Pak sáhni po . Kapsa a její uzavření mohou být více diskrétní - a mohou sladit barvu kapsy s barvou listonošky. Pánské modely z naší nabídky jsou zbaveny zbytečných doplňků - myslíme si totiž, že někdy „méně znamená více“.

Pro muže, kteří si myslí, že pánské brašny listonošky by mohli být více uvolněné, nabízíme model s se síťkou v přední částí . Je nadále velmi elegantní, ale se špetkou sportovního stylu.

Pánské listonošky v sportovním stylu

V reakci na nejnáročnější potřeby, jsme do naší nabídky zahrnuli také pánské listonošky ve sportovnějším stylu. Tyto modely se doporučují pro každodenní nošení a klidně i na různé příležitosti, zaručují dokonalou souhru s vaším milovaným tričkem a nebo neformalní košilí s liškamy.

Tyto pánské listonošky lze také klidně nosit do kanceláře (pokud není dán přísný dress code) nebo jí sebou vemte klidně i na pláž. A na obou místech se s ní budete cítit skvěle!

Jejich doplňkovým atributem jsou barvy – pánské listonošky ve sportovní verzi se neobjevují jen v černé a šedé . V tomto oddělení najdete také pánské brašny listonošky v originálním odstínu blanyktné a také drzý model s poutavými vložkami .

Všechny nabízené tašky jsou vybaveny pohodlnými a prostornými vnitřními a vnějšími kapsami (na zip). Ty jsou zárukou dobré organizace a pohodlí pro vaše nejdůležitější pánské věci!

Přiznej se, která listonoška od paní Kabelkové se ti nejvíce líbila?

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu