Načítání dat...
Řadit podle:

  Fuchsiová kabelka - exploze ženskosti v živé barvě

  Pokud způsob jak zvýraznit svoji stylizaci, tak pak je fuchsiová kabelka tím pravým řešením! Tato velmi ženská barva v sobě skrývá energii a magnetismus - fuchsiová kabelka zaručeně upoutá pozornost (nejen) vašeho okolí. Není divu, jedná se totiž o nejvýraznější přírodní barvu! Díky tomuto modelu budete moci ukázat, jaká jste silná žena ... Troufnete si?

  Fuchsiová kabelka - pro ty co chtějí více

  Není žádným tajemstvím, že fuchsiová není barvou pro každou ženu. Kabelka fuchsiové barvy krásně kontrastuje se šedou, dodává jí špetku koření a k plnému využití svého potenciálu potřebuje především odvážnou majitelku.

  Fuchsiová kabelka je známkou toho, že jste již dostatečně sebevědomá a jste připravena převzít odpovědnost za svá rozhodnutí. Proto je fuchsiová dámská kabelka doporučována také na obchodní jednání, kde vyváží chladné formální a technické barvy. Vašemu okolí tato barva sdělí, že s majitelkou tohoto módního doplňku se jen tak nevzdá - a v konkurenci si jde trvrdě za svým!

  Fuchsiová kabelka – k čemu se hodí?

  Zdá se ti že fuchsiová kabelka je tak trochu oddělená od zbytku tvého šatníku? Nesmysl! Fuchsiová kabelka miluje především šedé barvy, v kombinaci s kterými se stává velmi výrazná! Nebojí se ale ani klasické bílé a černé, které jí dodají ještě větší pocit sebejistosti.

  Fuchsiová barva je zároveň pozvánkou na nezávazný flirt s granátvou barvou - jak jim to spolu sekne! Nebo co takhle módní žlutá v odstínu medu? Mrká na fuchsiové barvy levým okem - a připrav se... protože možná z toho něco bude!

  Kabelka v fuchsiové barvě - do kanceláře i na rande!

  Kabelka v tomto odvážném odstínu, bude vašim každodenním společníkem. Můžes si jí vzít sebou do zaměstnání - na to je ideální dámská fuchsiová kabelkado které schováš dokumenty formátu A4. Nebo jestli jdeš večer na dobře zapovídající se schůzku, tak tehdy určitě sáhneš po fuchsiové kabelce ve verzi mini, např. listonošce s ozodbným úchytem. Jednu i druhou najdeš ve virtuálních regálech u paní Kabelkové - výbírej!