Načítání dat...
Řadit podle:
Doporučujeme

Plážové

Léto je roční období, které nelze nemilovat. Slunce od rána do večera, vysoká teplota a především ... čas na dovolenou. Chystáte se na dovolenou? Nebo možná plánujete víkendovou dovolenou na nedaleké pláži nebo na jednom z přímořských letovisek? Dobré rozhodnutí! Relaxujte a aužijte si to nejlepší z prázdnin. Ale pozor! Ujistěte se, že to děláte se stylem. O vaši vizáž se postarají stylové plážové tašky z naší kolekce. Nebojte se: nejen o vizáž, protože každá z nich, kromě úžasného designu, nabízí dostatek prostoru pro veškeré rekreační doplňky. Nevíte, kde položit opalovací krém, láhev studené vody, pareo, plážový ručník, sluneční brýle a další potřebné příslušenství? Už víte! Elegantní taška v prázdninovém stylu je nejlepší odpovědí na vaše potřeby. Objednejte si vybraný model - bude se vám určitě hodit i po prázdninách!

Plážové tašky: exotické, v námořnickém stylu, nebo elegantní?

Jakou plážovou tašku potřebujete? Pevnou a prostornou? To vše souhlasí. Těmto kritériům odpovídá každá taška z naší kolekce. Je čas na přemýšlení o jejím stylu. Je stejně důležitý jako design a kvalita zpracování. Na PaniKabelkova.cz na vás čeká nejmódnější plážové tašky v této sezóně. Rádi byste něco klasického a elegantního? Určitě se vám budou líbit jemně lesklé metalické tašky s abstraktními vzory. Budou také vypadat perfektně, pokud se rozhodnete vzít si jednu z nich na párty v horké letní noci. Chcete skombinovat neformální styl s nádechem klasiky? Řešením pro vás budou tašky v námořnickémstylu. Ty pruhované, připomínající plátěné tašky nebo zdobené typickými mořskými vzory. V letovisku na pobřeží Baltského moře, Jadranu nebo Atlantského oceánu, vždy budou vypadat perfektně. Hledáteněco exotického? Prohlédněte si vícebarevné modely zdobené veselým vzorem s plameňáky - to je absolutní hit této sezóny! Už víte, který model se stane hvězdou vašeho plážového stylingu? Objednávejte on-line a brzy se ve vaší kolekci objeví nová taška!

Dámský kožený baťoh: doplňek, který dodá charakter tvým stylizacím

V kolekci PaniKabelkova.cz najdete jak batohy v moderním a v minimalistickém stylu, tak i batohy, které ladí s módním retro designem. Kabelkový baťoh osvěží váš image a připoutá pozornost vašeho okolí. Pokud tedy hledáte nápady na nový vzhled, dámský kožený batoh je tou správnou volbou. Díky tomuto univerzálnímu doplňku bude změna patrná, ale není radikální. Dámský kabelkový baťoh podtrhne váš nový image a zaručí vám zvědavost vašeho. Ať už si vyberete jakýkoli kožený batoh, budete moci vytvořit mimořádný a nadčasový design té nejvyšší kvality. Otevřete se světu moderních doplňků a obohaťte svou sbírku o velmi dívčí doplněk: dámský kožený batoh, díky kterému se vaše ležérní stylizace posune na další úroveň!

Baťohy z přírodní kůže - příslušenství na dlouhé roky

Dámské baťohy prochází neustálými proměnami; na trhu jsou k dispozici jak univerzální, tak přizpůsobené konkrétnímu stylu. To, co se v průběhu let nezměnilo, je vysoká kvalita těchto kožených doplňků.

Kůže - organický materiál široce používaný při výrobě oděvů a nábytku - hodí se také na výrobu módních doplňků. Klíčovými výhodami tohoto materiálu jsou: univerzálnost, trvanlivost a vysoká kvalita. Po mnoho staletí se kůže používala při výrobě stylového oblečení a doplňků, jejichž prestiž kůže zvyšuje. Na webových stránkách obchodu najdete dámské kožené baťohy, které splní vaše nejvyšší požadavky. Přírodní kůže je odolná proti mechanickému poškození a prakticky se nesráží. Se správnou impregnací - toto pravidlo bude platit v během celého roku. Pružné batohy z přírodní kůže vypadají dobře na jakékoli postavě; dokonale se přizpůsobí tvaru jakéhokoliv těla. Na rozdíl od doplňků vyrobených z eko kůže se nerozpadají a nezpůsobují alergie.

Oblékejte se moderně a stylově - vybírejte si doplňky, které jsou univerzální a ukazují váš dobrý vkus. Jedním z takovýchto doplňků je nepochybně Kožený batoh. Černá barva v kombinaci s vysoce kvalitním materiálem dodává stylizaci styl - i když jde o výrazný, dravý vzhled. Dnes si žádná žena nedokáže představit svůj šatník bez koženého dámského batohu. Jeho atraktivní vzhled ocení dámy všech věkových skupin. Na webových stránkách našeho obchodu najdete batohy, které se hodí na různé příležitosti jako jsou například: výlety, cesta do školy a do zaměstnání, nebo na různé schůzky.

Barevné baťohy z materiálů: ideální na dovolenou i na výlet za město

Kromě elegantních kabelek-batohů z přírodní a ekologické kůže nabízí PaniKabelkova.cz také prostorné batohy-tašky, které v poslední době zažívají renesanci. Po mnoho let měly tašky pouze praktickou funkci, kterou znají především sportovci a studenti, kteří nosili svůj cvičební úbor na tělocvik v lehkých taškách. Před několika lety si však batohy a pytle našly cestu i do městské módy a daří se jim tam opravdu skvěle! Vzhledem k tomu, že jsou lehké, nepředstavují žádnou zátěž, jejich materiální konstrukce umožňuje snadné uložení v cestovní tašce nebo batohu. Stojí za to mít sportovní pytel-baťoh vždy po ruce - je zcela ideální pro nakupování, na dovolenou nebo i na procházky s přáteli. Kromě mimořádné funkčnosti se pytle na batohy vyznačují také skvělým designem, protože na povrch látky lze vytisknout doslova vše! Vyberte si tlumený a elegantní vzor nebo se vydejte na cestu výběrem tašky s kontrastními pruhy nebo batohu zdobeného módním potiskem plameňáka. Ale to není vše! Naši nabídku pravidelně doplňujeme novými modely z nabídky renomovaných výrobců, jako jsou David Jones, Vittoria Gotti, Fada Bags nebo Madisson. Vážíme si rozmanitosti lidí, a proto i ona nemohla v našich produktech chybět. Vyberte si výraznou červenou, módní červenou nebo klasickou černou a doplňte svůj každodenní styl o funkční a pohodlné batohy - kabelky a batohy – pytle.