Načítání dat...
Řadit podle:

Sportovní

Neformální setkání po práci? Rychlý výlet do kina na váš oblíbený film? Nebo snad posezení u dortu a s kamarádkou - samozřejmě po intenzivním tréninku v tělocvičně? Dámské sportovní tašky přicházejí a to bez zbytečných otázek!

Sportovní tašky od paní Kabelkové se snadno přizpůsobí různým stylům a zároveň poskytují komfort během jejich nošení. Jejich velké rozměry v naší nabídce však najdete i menší modely) v kombinaci originálním provedením tvoří esteticky vypadající celek, jehož nošení je čistou radostí!

Sportovní tašky - různé typy které se přizpůsobí vaším očekáváním

Dámské sportovní tašky jsou skutečným tématem řeky! Naše bohatá nabídka vám umožní vybrat si jeden z jedinečných modelů, které lze snadno přizpůsobit typickým sportovním stylizacím a také těm s nádechem elegance.

Paní Kabelková nabízí mnoho barevných a originálních řešení - za pozornost stojí:

Bronzová barva, která skvěle ladí s podzimními outfity, vždy ta pravá klasická černá nebo velmi ženská a podmanivá vínová barva - skočte s námi do moře barev a vyberte si některou z dámských sportovních tašek pro různé příležitosti a okolnosti. V naší nabídce najdete modely, které se hodí do posilovny, na rande, do města nebo i na krátký výlet k moři.

Sportovní dámská taška - na co se zaměřit před výběrem modelu?

Sportovní taška má za úkol pojmout te nejdůležitější věci, zaroveň by také měla umožnit jejich pohodlné nošení a neměla by být odříznuta od ostatních oděvů v našem šatínku. Náročný úkol? Ano, ale naše dámské sportovní tašky ho zvládají perfektně!

Dámské tréninkové tašky by měly být relativně prostorné. Koneckonců, musíte si do nich sbalit sportovní obuv, oblečení, ručník, láhev s vodou ... a také knihu, banán, kosmetiku a pantofle! Je toho opravdu hodně, že ano?

Ale nebojte se, naše dámská tréninková taška v módní barvě hořčice nebo v její klasická verze v granátové barvě si s poradí. Takovouto dámskou sportovní tašku přes rameno lze velmi dobře použít jako pohodlné cestovní zavazadlo.

Pokud tedy hledáte efektivní řešení 2 v 1 - tak vsaďte na velký rozměr ve stylu, který v sobě kombinuje sportovní charakter s nádechem elegance. Při výběru prostorné tašky stojí za to věnovat zvláštní pozornost pásku - ten musí být opravdu pevný, aby unesl těžký náklad a a poskytl pocit pohodlí.

Výběr barvy záleží čistě jen na vašem estetickém cítění - my vám zaručujeme že u paní Kabelkové je opravdu z čeho vybírat!

Sportovní taška ve verzi mini

Dámské sportovní tašky nemusí být vždy jen velké a pojemné. Můžete si vybrat model, jen například na svůj telefon a peněženku - malý model. Toto řešení je ideální volbou pro ženy které se rády baví módou a které nemají problém s méně konvenčními kombinacemi pro jednotlivé oděvy.

Sportovní taška - ledvinka z naší nabídky je ideální k vaším oblíbeným džínám, ale hodí se také k teplákům. Bude ideální společnicí během vycházek v cetru města nebo nákupů v jednom z okolních obchodů. V obou situacích bude tvým praktickým společníkem.

Pro ženy, které chtějí mít s sebou vždy více věcí najednou, ale ne nutně vždy „po ruce“ - tak přesně pro ně může být malá dámská sportovní taška ideální alternativou batohu. Eko kůže ji okoření špetkou ušlechtilosti a možnost nosit ji na zádech nebo přes rameno jí nevezme sportovní charakter. Poskytuje komfort a pohodlí, ideální se hodí k bílým tričkám nebo a také k roztomilým košilím (např se se vzorem jezevčíků).

Dámské sportovní kabelky - připravené na každý den

Jak samy vidíte, dámské sportovní tašky mají mnoho variant. V naší nabídce najdete modely ve velikosti L a ty, které se mohou pochlubit štíhlou siluetou vystupují ve velikosti XS. Díky tomu že víte že tu na vás čeká ta ideální sportovní taška přes rameno přesně pro vás a s ní i její menší kamarádka, která vám s chutí pomůže ve vašich nákupech.

Co je spojuje? Unikátní styl, preciznost zpracování, materiály nejvyšší kvality a také univerzální charakter. Dámská sportovní taška na trénink se také doporučuje cestovatelům - možná ne na cestu kolem světa, ale do teplých krajin nebo na londýnský čaj o 17:00 je zcela ideální!

Zvažte, která barva tašky se bude hodit do vašeho šatníku a která velikost bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Nabízíme širokou škálu modelů, z nichž alespoň 3 vás zcela určitě očarují. Ihned si získají vaše srdce!