Načítání dat...
Řadit podle:

Zlatá kabelka nejen na karneval

V minulosti byly zlaté kabelky vyhrazeny pouze pro zvláštní příležitosti a byly spojeny především s různými karnevaly. Lesklé spojkové tašky a malé kabelky byly také dokonalým doplňkem silvestrovských outfitů. I relativně skromné stylizace s večerními šaty díky zlatým doplňkům mohli zazářit.

Zlato v kažodenních stylizacích

Ale zlatá barva už dávno opustila temné taneční sály. Nikoho už nepřekvapí odpolední stylizace se zlatou dámskou kabelkou v hlavní roli - na procházce, v kavárně nebo dokonce ve fitness klubu. A není divu. Koneckonců, současná móda miluje prolomení zásad a ráda kombinuje prvky a styly, které bylo kdysi obtížné sladit. To nám tedy dává prakticky neomezené možnosti jak vyjádřit svůj vlastní styl.

Móda na zlaté doplňky se de facto nikdy neskončila. Ze zlaté se stala barva, kterou můžeme normálně nosit každý den. Výrobci se navzájem překonávají ve svých nápadech. Nabízejí nám tak zlaté boty, peněženky, pouzdra na telefony a obrovský výběr różnych zlatých kabelek, batohů, nákupních a dokonce i sportovních tašek.

K jakým barvám se nejlépe hodí zlaté kabelky?

Zlatá barva nabízí obrovskou paletu teplých odstínů, od světlých, téměř bílých až po tmavé, spadající do hnědé. Zlatá je však v současné době nejmódnější ve své klasické žluté verzi. Tato ušlechtilá barva, symbolizující bohatství a prosperitu, pasuje téměř všem typům ženské krásy. Pouze u klasické zimních stylizací by jsme měly být opatrné při výběru doplňků ve zlaté barvě.

Díky této univerzálnosti je zlato mimořádně půvabnou barvou, pokud jde o jeho kombinaci s ostatními elementami stylizace. Zlaté kabelky a doplňky budou nepochybně nejlépe vypadat v kombinaci s teplými barvami - béžovou, hnědou, zelenou a červenou. I oblečení v netradičních barvách však můžete krásně doplnit zlatým prvkem. Jednou z takových barev je určitě tyrkysová, která je v poslední době v módě. Při rozhodování jakou zlatou kabelku si vyberete musíte mít na paměti jednu věc: jedná se výrazný doplněk, který se nejlépe cítí ve společnosti tlumených a klidných stylizací. Elegantní a nadčasová kombinace bude vždy kombinací dámské zlaté kabelky s bílým, černým nebo námořnicky modrým oblečením.

Zlaté kabelky v obchodě paní Kabelková

E-shop www.panikabelkova.cz nabízí široký výběr zlatých kabelek - od těch nejlepších značek, nejen polských ale i zahraničních. Najdeme tu klasické elegantní zlaté psaníčka, ideální nejen na karneval. A také ohromný výběr zlatých kabelek přes rameno, kufříků i listonošek v nejrůznějších odstínech. Od přírodních, světlých s lesklým povrchem, po tmavé a výrazné v odstínu starého zlata.

Velmi zajímavým modelem jsou zlaté kožené kabelky od firmy Vera Pelle. Zlatá listonoška s barevnými korálky je perfektní volbou pro mnoho každodenních stylů. Samozřejmě najdeme zde také mnoho elegantních a stylových kabelek v jiných barvách, s ozdobným kováním a zlatými řetízky.