Načítání dat...
Řadit podle:

Vsaďte na nejmódnější dámskou obuv a těšte se unikátním stylem!

Příliš teplo na kozačky, příliš zima na lodičky? To vůbec není bezvýchodná situace. Ba naopak! Řešením pro vás budou stylové dámské polokozačky. To jsou boty, které mají rády „přechodné období” v počasí a navíc vám umožňují vytvořit neopakovatelnou stylizaci na každou příležitost. A PaniKabelkova vám nabízí ty nejlepší modely!

Dímské polokozačky vsobě spojují ty nejlepší vlastnosti obuvi, jaké si jen můžete představit. Z jedné strany chrání vaše chodidla před chladem a deštěm,z druhé strany – mimořádně snadno se přizpůsobují každé vaší stylizaci. Bez ohledu na to, jestli si vymyslíte casualový outfit: například džíny a mikinu, nebo něco opravdu elegantního – alespoň malou černou nebo oblek – vždy budou vypadat perfektně. A k tomu všemu vám ještě poskytnou maximum pohodlí na každém kroku. No jak si je nezamilovat?

Odolné a pohodlné dámské boty - přírodní kůže

Přírodní kůže, z které jsou vyrobeny dámské boty - dostupné na - vydrží několik sezón. Při správné péči spočívající v cyklické impregnaci je zaručena svěžest obuvi a její novistvý vzhled.

Boty jsou výrazným prvkem stylingu. Dámské boty mohou zdůraznit ženskou jemnost a sílu. Na webových stránkách našeho obchodu najdete univerzální kožené boty a také osobité modely bot.

Díky svému střihu - kožené boty - zdůrazňují krásu ženských nohou, což potvrzují dámské kolekce na podzim a zimu od předních návrhářů obuvi. Na této stránce najdete ty nejlepší modely od výrobců, jako jsou: Crystal Shoes, Lady Glory, Belluci, Alexio Giorgio, Sergio Todzi nebo Via Gulia. Projdětě si jejich produkty a najděte ideální boty přesně pro vás.

Kožené boty kotníkové dámské: stylové trendy

Jak ukazují profily influencerek a stylistek na sociálních sítí - kožené dámské boty jsou ideálními boty na přechodné období. Jsou také ideální alternativou za zimní kozačky.

Boty vyšší než 20 cm, jsou v naší nabídce a skvělě se doplňují s:

 • Tunikou,
 • Dlouhými overzise svetry,
 • Široká sukně s tužkou v podobě lichoběžníku, s ozdobami a dlouhými střepiny v hippie stylu. Černé boty - dámské boty jsou důležitým prvkem alternativní styzlizace; grunge a rock. Velmi oblíbené jsou jednoduché kožené kotníkové boty střední délky. Vybírají si je ženy, které se cítí dobře v punčochách, ponožkách přes kolena i v minisukních.
 • Mini a střednímy šaty,
 • Pončami,
 • Přiléhavímy džínamy,
 • Legíny,
 • Rourami

Obuv může vizuálně vyrovnat proporce mezi dolní a horní částí těla.

 • Štíhlé nohy + břicho ve tvaru jablka: vsaď na dámské kožené boty v jasných barvách s dekoracemi. V sortimentu našeho obchodu jsou například dámské boty stylu boho s třásněmi nebo boty - sněhové boty s cvočky.
 • Pokud máte silná, široká lýtka a pár kilogramy kolem stehen (typická hruška), budou pro vás vhodné kotníkové kožené boty se silnou, silným podpatkem nebo výraznou, velkou podrážkou. Vyberte si obuv střední velikosti s jednoduchým designem.

Vyberte si dámské polokozačky, o jakých sníte

Obzvláště že máte z čeho vybírat. Pokud hledáte opravdu elegantní a ženské boty, vsaďte na ty na podpatku. Ke každodennímu pobíhání jsou vhodnější ty na nízkém podpatku nebo platformě. Zaručí vám pohodlí i když budete v pohybu po dlouhé hodiny.

A co materiál? Doporučujeme především samozřejmě obuv koženou – díky tomuto materiálu se budete moci těšit obuví po velmi dlouhou dobu a budete mít jistotu, že jejich vzhled bude stále bezvadný. Můžete si však vybrat boty semišové nebo z ekologické kůže -to vy se rozhodujete.

Zbývá ještě otázka designu. Protože i v tomto ohledu na vás čeká spousta variant. Pokud vám záleží na klasice, vybírejte minimalistické modely, jejichž tvar je dekorační sám o sobě.Dáváte přednost stylistice Etno? Boty typu Emu nebo ve více kovbojském stylu – například s třásněmi, se budou skvěle hodit k vašemu oděvu. Můžete rovněž vsadit na více militární modely - šněrované, s vysokou podrážkou, nebo ty typicky diskotékové – s lesklými ozdobami. Jisté je jedno – pokaždé, když si nazujete dámské polobotky z naší kolekce, budete v nich vypadat a cítit se dokonale!

 • ro
 • sk
 • hu