Načítání dat...
Řadit podle:

  Nadčasové malé dámské kabelky na každou příležitost

  Malé dámské kabelky jsou doplňkem, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Vzhledem k tomu že se hodí na každou situaci, jen těžko jich může mít nějaká žena přebytečně mnoho. Malé dámské kabelky se hodí jak k běžným každodenním stylizacím, tak i na speciální příležitosti. Ženy které nosí aktovky nebo tašky na notebook, zaručeně ocení kabelky, které pojmou všechny důležité osobní věci, díky čemu je budeš mít vždy po ruce aniž bys je musel hledat ve velké hluboké kabelce.

  Malé čené dámské kabelky – doplněk který nesmí chybět v šatníku žádné damy

  Existuje lepší nadčasová barva než černá? Pravděpodobně každá žena bude souhlasit s tvrzeném, že tato barva je vhodná pro každou příležitost, a především - bude perfektním doplňkem každé stylizace. Černá se hodí jako doplňková barva i k těm nejbláznivějším barvám jako jsou červená, zelená, fialová nebo také k neonovým barvám. U malých elegantních dámských kabelek si automaticky představíme, že se jedná o modely černé barvy. Každý model je individuální záležitostí, a závisí na preferencích každé dámy. Dámy, které vyznávají klasičtější styly, si jistě vyberou některý z modelů jednoduchých tradičních stylů. Malé černé dámské kabelky mohou být také odvážnější. Nemusí být vždy nutně zcela hladké, někdy malá, barevná aplikace nebo originální kroužek na klíče připevněný k tašce zcela změní její image. Jak vidíte, černé malé dámské kabelky mají mnoho podob.

  Taška na kosmetiku, nebo-li malá dámská kabelka v jiném provedení

  Kromě standardní dámské kabelky používá čím dál více žen tašku na kosmetiku, která pojme veškeré potřebné doplňky k líčení, nášivky a další poklady. V závislosti na situaci může být taškou na kosmetiky malá dámská kabelka, kterou žena nosí uvnitř větší tašky. Během vašich cest bude velmi užitečným společníkem i o něco větší taška se všemi potřebnými kosmetickými prostředky. Aby byla taška na kosmetiky a multifunkční, nemusí být nutně velká. Pro všechny naše poklady stačí mít uvnitř spoustu kapsiček. Tímto způsobem nejen zaberou málo místa, ale také je rychle najdeme, když je čas je použít.

  Neboj se barev, nebo- li malé dámské barevné kabelky

  Skvělý odchod vyžaduje odpovídající nastavení. Mnoho žen si při přípravě na zvláštní příležitost vybírá osvědčená a bezpečná řešení, jako je černá kabelka a odpovídající boty. Proč ale neporušit tento zaběhnutý vzorec a vnést do svého šatníku trochu originality? Místo toho, abychom znovu zvolili černou, zkusme zvolit k našemu oblečení doplňky v doplňkových nebo kontrastních barvách . Malá kabelka v odstínech maliny a šťavnaté červené barvy se skvěle hodí k tmavě modrým šatům. Pokud se nebojíme experimentovat, zkusme najít perfektní oranžovou tašku. Červené šaty s příslušnou taškou v zeleném odstínu přilákají oči každého hosta akce, na které se objevíme.