Načítání dat...
Řadit podle:

Bilá kabelka s řetízkem

Bílá kabelka s řetízkem je elegantním doplňkem nejen letních kreací. Hodí se k šatům se vzory, barevným košilím s extravagantním střihem nebo jako kontrast k černým oděvům a je tak ideální na jaro a zimu. Zazáříš s ní i centru velkoměsta, její lehký nádech doplní ležérní stylizace a hodí se i na různé akce, protože se ideálně hodí ke koktejlovým šatům a kombinézám. Bílá kabelka s řetízkem wse odliší od zbytku tvojí stylizace díky svému provedení - spojková taška, listonoška nebo kabelka stylu baguette se stanou tvým originálním módmím doplňkem.

Bilá kabelka s řetízkem - oživ klišé eleganci

Klasické elegantní černobílé modely v moderním vydání jsou čím dál tím populárnější. Černé šaty v kombinaci s bílými boty a bílou kabelkou s řetízkem jsou klasickým případem kreace ve stylu „black&white”.

Vycházková kombinéza, boty na podpatku a bílá kabelka tvoří celek, a sako s pepity, bílá košile a džíny zkombinované s bílou kabelkou získávají originalitu. Bílá kabelka krásně doplní také béžový „total look”, květinový oblek a i různé sportovní stylizace. Blankitný outfit s bílými teniskami a bílou kabelkou s řetízkem nazíská originální, sportovní šik a barvami přetékající pánská stylizace se díky ní stane symbolem moderní elegance.

Zajimavá je také bílá kabelka s řetízkem s květinovým potiskem. Krásně zapadne jak k černobílým stylizacím bez doplňků, tak i k šatům, kterým tak dodá charakter a ženskou jemnost.

Bílá kabelka s řetízkem podle skandinávských trendu

Bílá je jednou z barev skandinávie - čistá bílá, krémová, nebo bílá s kapkou šeďi jsou jedny z nejzajímavějších odstínů této barvy. Jestli si milovnicí skandinávského minimalismu a hledáš alternativu k přírodním barvám pak je bílá kabelka s řetízkem model který nesmí chybět v tvém šatníků. Je ideální pro ženy, které si cení eleganci a komfort skandinávského stylu, ale také pro ty co mají rády oblečení v teplých odstínách béžové, bílé halenky, krémové svetry a světlé pletené šaty. Takovéto stylizace s bílou kabelkou s řetízkem ideálně nošenou přes rameno rozzáří i ty nejponurejší dny. Neměla by tě ani zaskočit kombinace tlustých pletených svetrů nebo kabátů z vlny s takovouto kabelkou pověšenou na tenkém řetízku. Představuje totiž lehké doplnění těžkých materiálů a vyvrací tak tak tradiční myšlení o o tom že k oversize kabátům je třeba mít také odpovědně velkou kabelku.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu