Načítání dat...
Řadit podle:

Vsaďte na pohodlné tenisky, které doplní každodenní stylizaci

 

Vsaďte na pohodlné tenisky, které vhodně doplní váš každodenní oděv

 

Dámské tenisky jsou dokonalým odrazem stylu casual  a způsobem na zachování sportovního  ducha a akcentu mládí ve svém každodenním designu.

 

Tenisky jsou obvykle spojovány s provozováním nějaké sportovní činnosti a velmi sporadicky se vnímají jako běžná každodenní obuv. Nicméně vzhledem k jejich   velkému pohodlí se  tyto módní tenisky stále častěji objevují v každodenních garderobách  a jsou používání jak do práce, tak na nákupy.

 

Nové trendy uvádějící na trh denní obuv ve sportovním stylu, to samozřejmě není jen přenesení samotného nápadu na ulici, ale také značné změny v designu. Dámské tenisky se dočkaly intenzivních barev, dky čemu se mohou kombinovat s šaty, sukněmi či šortkami. Módní boty nad kotník v intenzivní růžové barvě, to je asi inspirace spíše pro mladá děvčata, ale žluté či modré tenisky  může  skombinovat se sportovní bundou také žena ve zralém věku. Barevné dámské tenisky uvádějí na trh velmi známé obuvnické firmy, které své tradiční modely vybavily pásky  z barvené kůže, barevnými šňůrkami či  vícebarevnými doplňky.Především pro ženy je to příležitost,jak chodit každý den pohodlně bez nutnosti snášení bolesti nohou na vysokých podpatcích.

 

Tenisky – nový styl v městské módě

 

Dámské tenisky přišly do módy z tenisových kurtů a běžeckých oválů a staly se součástí casualových stylizací. Městské varianty tenisek se trochu liší od modelů typicky sportovních,  objevují se v obchodech ve vícebarevné verzi stejně jako vzorované nebo zdobené cvočky, nýty a korálky.Jedním z nejzajímavějších způsobů používání tenisek je jejich kombinace s lehkými letními oděvy, květovanými šaty, vzdušnými sukýnkami nebo kalhotami. Za nejmódnější a současně nadčasový je ale jednak považován model bílý, univerzální, který je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

 

Kromě standartních šněrovacích tkaniček či křížených gumek se objevily také tenisky bez vázání, nasouvací, kteé však jsou již méně praktické zvláště při běhání, protože nezaručují  tak dobrou přilnavost k chodidlu. Vzhledem k tomuto faktu se takové tenisky používají tak jako klasické mokasíny.

  • ro
  • sk
  • hu