Načítání dat...
Řadit podle:

Pánské tašky na notebook – do práce či na obchodní schůzku

Notebooky jsou přenosné počítače. Můžete je používat v libovolném místě a přitom se radovat z mobility a volností při přemísťování. Stává se často, že s sebou berete na cesty svůj notebook? Potom také dbejte na jeho správné zabezpečení. To vám poskytne vhodná taška na notebook: odolná, ergonoická a funkční. Model na míru vašeho vybavení najdete v nabídce našeho internetového obchodu. Vsaďte na spolehlivou kvalitu a dobrou cenu – těmito výhodami se prezentují všechny produkty nabzené na PaniKabelkova.cz. Modrní tašky na notebook je povinnou výbavou každého vlastníka přenosného počítače.Pokud jste jedním z nich, vyberte si model vhodný pro vaše zařízení. Jak si vybrat správnou tašku? Důležitá není značka počítače nebo jeho barva, ale rozměry, konkrétně a především – úhlopříčka obrazovky.Právě ona rozhoduje o rozměru notebooku a v souvislosti s tím – o velikosti tašky. Nejpopulárnější rozměr notebooku je 15,6 palců a právě tašky na notegbook v té velikosti dominují v naší nabídce. Pamatujte však, že pokud je váš počítač menší – rovněž si můžete vybrat produkt z našeho sortimentu.

Moderní tašky na notebook pro náročné

V nabídce našeho obchodu na vás čekají tašky na notebook uznávaných výrobců. EshopPaniKabelkova.cz neuznává kompromisy v tázce kvality. Proto v katalogu naleznete výlučně tašky, které bychom si sami vybarali. Jsou odolné, dobře chrání elektroniku a dobře promyšlené vnitřní uspořádání umožňuje snadnou organizaci prostoru. Výsledkem je, že se do tašky vejde nejen notebook, ale také všechno jeho příslušenství a ještě mnohem více. Do našich tašek na notebook mužete uložit rovněž například nabíječku, myš, potřebné dokumenty čijiné kancelářské potřeby apod. Každou z nich můžete nosit různými způsoby – můžete ji držet na krétkém uchu, zavěsit na rameno nebo přes rameno převěsit do kříže. Každá z těchto metod vám poskytne komfort , pohodlí a zařízení uvnitř – bezpečné přenášení. Další výhodou všech výrobků v této kategorii je jejich konkurenční cena. Objednejte si již nyní!

K jaké stylizaci se hodí taška na notebook

Náš obchod nabízí pánské kožené tašky (na notebook), jejichž design splňuje požadavky těch nejnáročnějších klientů. Nabízíme modely, které vypadají dobře v každé situaci. Naše firemní aktovky s nejlepší vnitřní organizací jsou zcela určítě kožené tašky, ve kterých jsou vaše notebooky zaručeně v bezpečí.

Pánská taška na notebook by měla být univerzální - vhodná jak do zaměstnání, tak i na výlety mimo město s přáteli. Především však musí být ergonomická a obsahovat vše podstatné pro jejího uživatele.

Nejlepší tašky na notebook jsou kožené tašky. Bez ohledu na to, zda je vyrobena z přírodní kůže nebo z ekologické kůže, která ji napodobuje, její nadčasový vzhled zdůrazňuje její prestiž a vkusnost.

  • Inteligentní neformální

Moderní můž se rád cítí pohodlně ale zároveň rád vypadá elegantně. Jak si vybrat pánskou tašku přes rameno, která je zároveň sportovní a elegantní? K tomuto účelu je ideální taška na notebook - pánská, kožená z ekologická kůže. Není tak upjatá jako formální taška a je dostupná v několika barevných variantách (nejen v klasické černé). Tento doplněk je nedílnou součástí městského stylu. Vypadá dobře jak s bundou, formálními kalhotami, tak i s džíny.

Kožené pánské tašky na notebook vyrobeny z plastu, dostupné na www.panikabelkova.cz ‘mají dlouhou životnost, jsou odolné proti vlhkosti a plísním, a co je důlžežité - snadno se čistí.

  • Obchodní vzhled

Kožené tašky na notebooky do práce, ve kterých je svoboda oblékání, nabízí mnoho barev, ale stále se jedná o decentní barvy. Hodí se k tmavomodrým, grafitovým, šedým a černým oblekům. Obvykle jsou šité na silném rámu a jsou poměrně tuhé.

Kožené tašky na notebook, které se musí přizpůsobit přísnému dress codu, to jsou doplňky, jejichž design je zcela minimalistický

Pouzdro na tablet

Kožená aktovka na notebook pojme také jiné elektronická zařízení. Při nákupu příslušenství, které umožňuje bezpečnou přepravu dokumentů a notebooku, se vyplatí zakoupit také pouzdro na tablet.

V našem obchodě najdete vše, co potřebujete - přejeme příjemné nakupování.

  • ro
  • sk
  • hu