Načítání dat...
Řadit podle:

Elegantní večerní kabelky – na velké slavnostní příležitosti připraveny!

Chystáš se na vzrušující večer? V tom případě výtahni ze svého šatínku ty nejlepší kousky se kterými se budeš cítit jak na červeném koberci! Nezáleží na tom, zda vaši bezchybnou postavu zdůrazňují přiléhavé černé šaty, lesklé flitry nebo oblek v pánském stylu - večerní kabelky, z naší nabídky učiní každou stylizaci skutečně jedinečnou.

Vybírejte z různých modelů, které se liší tvarem, barvou a velikostí. Jedna věc je však jistá - každý z modelů vám poskytne prostor na věci, které musíte mít vždy u sebe!

Spojkové večerní tašky - vyber si svůj oblíbený druh a zvýrazni svůj styl!

Časy, kdy elegantní večerní taška byla vždy obdélníková a černá, jsou minulostí. Nyní můžete přizpůsobit tvar, barvu a dokonce i strukturu materiálu která je nejbližsší vašemu smyslu pro estetiku s rafinovaným s efektem WOW.

V našem obchodě najdete klasické modely, které jsme okořenili nádechem modernosti - můžete je snadno kombinovat s kreacemi ve stylu těch z předních stránek novin a časopisů. Pokud toužíte po větší originalitě, sáhněte kabelku listonošku s módním vzorem kůže aligátora s ozdobným řetízkem.

Myslíme také na fanynky zářivých předmětů - pro ty je připravena nabídka lakované spojkové večerní tašky , které se pohodlně nosí díky praktickému uchu.

Elegantní večerní kabelky – druhy

Naše večerní kabelky se objevují v různých provedeních - toto je naše nabídka:

Všechny z těchto modelů představůjí ideální doplňek pro vaši dokonalou stylizaci - získejte elektrizující efekt! Wszystkie one stanowić będą perfekcyjne wykończenie dla Twojej przemyślanej stylizacji – piorunujący efekt masz w kieszeni! Ale dávajte si pozor malé černé kabelky jsou ne vždy vybaveny kapsami :).

Barevné večerní kabelky - připravené na efektní večer!

V naší nabídce se již usídlily elegantní večerní kabelky, jejichž provedení je proveřenou klasikou. Nabízime však i méně tradiční modely, které svým moderním stylem obohatí nabídku kabelek na vyjímečné události.

Tyto modely překvapí svými nestandardními barvami. Musí být malá elegantní večerní taška vždy jen černá? Nemusí! Modely v decentních barvách také dokáží oslovit. Stojí tedy se zamyslet nad tím jestli jeden z takovýchto „jemnějších” modelů nebude vhodnější pro vaši stylizaci vhodnější.

Paní Kabelková nabízí mimo jiné také aktuálně módní kabelky v medových barvách, dále také velmi ženské odstíny růže (které nejsou až tak křiklavé jako jiné barvy), v nabídce se nachází také spojkové večerní kabelky v barvách modré volnosti.

Široká škála odstínů umožňuje vybrat ideálně dopasovanou kabelku, k vaším oblíbeným šatům - je důležité vybrat ten správný model, protože nesprávně zvolený může pokazit celkový dojemn naší stylizace.

Dámské večerní kabelky – souhrn

Večerní kabelky z naší nabídky, jsou proveřené modely které překypují elegancí. Nezáleží na tom jestli se rozhodneš pro klasický nebo některý z odvážnějších modelů - můžeš si být jistá, že vždy elegantně doplní tvoji stylizaci.

Kromě své estetické hodnoty se naše večerní dámské kabelky osvědčí také jako přenosný trezor. Navzdory své malé velikosti naše kabelky pojmou všechno, co chcete mít večer po ruce.

Telefon, kreditní karta, oblíbená rtěnka - to všechno se vejde do pojemných kapes stylových modelů. Nic víc už nebudeš potřebovat (kromě svého úsměchu samozřejmě)!