Načítání dat...
Řadit podle:

Pánské tašky na rameno – pohodlí a elegance

Chystáte se na poznávací výlet nebo zahraniční dovolenou? Pohybujete se po městě a chcete schovat peněženku, dokumenty nebo jiné potřebné drobnosti v kapsách vašich kalhot? Rešením v takovém případě jsou pánské tašky přes rameno z naší nabídky. Jsou to moderní výrobky vyrobené především pro pragmatické muže, kterým záleží na jednoduchých a ověřených řešeních. Na PaniKabelkova.cz najdete nejmódnější a velmi funkční modely a objednáte si je s doručením přímo domů. Taška přes rameno, čili listonoška nebo jinak crossbody je doplněk, který by měl být v kolekci každého moderního muže. Jsou situace, ve kterých prostě nesní vhodný batoh a do kapes u klahot,košile nebo bundy se prostě nevejde vše potřebné, co chcete mít po ruce. A v tu chvíli právě řicházejí na řadu módní tašky přes rameno. Proto si je můžete vzít také do školy, do knihovny nebo do práce. Je to doplněk, který využijete denně.

Pánská taška přes rameno: kterou vybrat?

Na PaniKabelkova.cz najdete širokou nabídku tašek pro muže. Nabízíme modely z přírodní kůže, semiše a dalších funkčních a odolných materiálů. V našem obchodě najdete pouze ty nejkvalitnější produkty - osvědčené značky jsou nejlepší zárukou spokojenosti klientů, proto přikládáme velkou důležitost reputaci výrobce, jehož pánské tašky přes rameno jsou v naší nabídce. Výběrem vysoce kvalitní tašky si můžete být jisti, že získáte módní doplněk, který vám bude sloužit po mnoho let používání a stane se vašim oblíbeným prvkem každé stylizace. Takový, bez kterého prostě nevyjdete z domova. Nabízíme nejen klasické a velmi prostorné listonošky - vhodné například pro nošení knih nebo dokumentů - ale také tzv. brašny: jedná se menší, ale stejně praktické modely. Široká škála velikostí a barev vám pomůže přizpůsobit tašku přes rameno vašim individuálním potřebám. Všechny představené modely jsou také ideální jako dárek pro manžela, bratra, otce nebo kolegu z práce. Jejich vkusná kvalita a moderní a skutečně mužský design osloví i ty nejnáročnější muže. A jestli vás neoslovila tato nabídka tak možná hledáte jinou tašku? Aktovky Pytle Ledvinky Tašky na notebook.

Pánské tašky přes rameno - nenahraditelná část pánské módy

Městská móda se zaměřuje především pohodlí, takže kromě pohodlné obuvi, volné mikiny a teplé bundy by váš styl měl zahrnovat také prostornou tašku přes rameno. Když vytáhnete telefon, peněženku a klíče z kapsy a bezpečně je uložíte do tašky, nemusíte se bát, že by vám při posezení mohly vypadnout nebo se poškodit. V tašce přes rameno budou všechny užitečné věci chráněny odolným materiálem. Další výhodou pánské tašky přes rameno je přítomnost mnoha vnitřních a vnějších přihrádek - otevřených a zapínaných na klasický zip nebo suchý zip. Díky praktickým přihrádkám můžete uspořádat prostor uvnitř tašky umístěním klíčů oddělně od displeje vašeho telefonu. Tyto přihrádky jsou také skvělé pro ukládání hotovosti a kreditních karet, a také když si sebou nechcete brát peněženku. Sami se rozhodněte, jak budete nosit pánské tašky přes rameno. Tašku můžete nosit stylově přes jedno rameno nebo jí pověsit šikmo - druhá možnost je skvělá hlavně pokud jste v davů lidí, snižuje pradvěpodobnost krádeže. Je také nemožné, aby někdo otevřel vaši tašku bez toho aniž by jste si toho nevšimli , protože ji máte vždy na dosah ruky, na rozdíl od baťohu.

Modní pánské tašky přes rameno z ekologické kůže

Při výběru pánských tašek přes rameno v nabídce PaniKabelkova.cz klademe velký důraz na prestiž a kvalitu výrobce. Mezi našimi taškami speciálně navrženými pro moderní muže jsou největší skupinou modely z odolné ekologické kůže, která nejen skvěle vypadá, ale je vhodná i pro vegetariány a vegany, kteří nechtějí nosit doplňky z přírodní kůže. Naše nabídka dále zahrnuje také tašky na notebooky, které můžete nosit v ruce nebo přes rameno - jsou vyrobeny z vodotěsného nylonu, který je nejlepší ochranou pro přenosný počítač, ale i různé dokumenty. Nabídka pánských tašek přes rameno na PaniKabelkova.cz je obrovská a naši a pravidelně jí doplňujeme novými modely. I když jste možná tentokrát nenašli tašku přes rameno, která vyhovuje vašim potřebám, navštivte nás za měsíc a podívejte se na nové produkty, které pro vás již připravujeme! Můžete nám také kdykoliv napsat - rádi zjistíme, kterou tašku hledáte, a budeme se snažit naši nabídku doplnit o váš vysněný model.

Pánská móda - stylistické rysy tašek přes rameno

Pánská móda se vyznačuje jednoduchými tvary, geometrickými vzory a bezpečnými barvami. Alternativou k dámským taškám a kabelkám jsou pánské tašky přes rameno, ledvinky a aktovky. Pánská kožená taška je naprostým základam - vlastní ji muži všech věkových skupin, s různými styly a odlišnými životní styly. Bez ohledu na to, jaké jsou rozdíly mezi některými pánskými taškami přes rameno - koženými, mají několik společných vlastností:

  • Výrazné barvy

Kaštanová, červená, grafitová, černá, tmavě modrá - takové jsou kožené tašky pro muže. Tento pánský doplněk přes rameno se hodí jak k ležérnímu, městskému, chytrému ležérnímu stylu, tak i ke kancelářským stylům. Snadno se kombinuje s jinými barvami a nečistoty na něm nejsou na první pohled viditelné.

  • Jednoduchý design

Obdélník nebo čtverec - to jsou tvary pánských kožené tašek přes rameno. Zatímco v univerzálně použitelné dámské módě je zjevné, že se praktické vlastnosti daného produktu kombinují s jeho krásným, estetickým provedením, ve světě pánské módy je prioritou jednoduchost. Jsou všichni muži minimalisté?

  • Univerzálnost

Je těžké si představit muže jeho šatník je ze ¾ zaplněn taškami. Tento módní doplněk je v pánském šatníku zastoupen maximálně 3 kusy. Zakoupená kožená pánská kabelka přes rameno by měla být pružná a stylová, aby se snadno hodila k bundě i ke každodenním oděvům.

Pánská pracovní taška

Pánské tašky se liší velikostí, zejména kvůli jejich účelu. Pro muže s sedavým zaměstnání je typické nošení tzv. lékařského kufříku, zatímco poštovní tašky jsou vhodné pro muže provádějící manuální práci.

  • Fyzická práce

Pánská taška přes rameno - kůže, ve formě listonošky - je pohodlným řešením pro muže, kteří sebou na pracoviště nenosí velké předměty jako jsou; listy, příslušenství nebo notebooky. Takové doplňky, jako jsou například kožená pánská taška přes rameno, je ideální k ukládání věcí, jako jsou: telefon, drobné nářadí, nádoba na jídlo, láhev. nebo kapesníky. Minimálně dvě kapsy a pevným zapínáním - to by měla být základní výbavou každé pánské tašky přes rameno. Listonošky umožní přechování mnoho věcí každodenní potřeby a v našem obchodě jsou dostupné v různých velikostech. Velké oblibě se těší také tašky na dokumenty.

  • Kancelářská práce

Pánská kancelářská taška by měla být velká - jak velká? Závisí na to především velikosti přenášených dokumentů a elektronických zařízení. Nejčastěji se jedná o prostornou koženou tašku přes rameno na notebook. Musí se do ní vejít dokumenty formátu A4. Často se vyznačuje vynikající organizací interiéru, na rozdíl od jiných brašen. Můžeme zde oddělit velké kapsy od malých kapes, například na pera, a také jiné praktické přihrádky.

Seznamte se s naší širokou nabídkou.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu