Načítání dat...
Řadit podle:

Červená nákupní taska

Červená nákupní taška není pouze na nákupy. Praktické a módní každodenní řešení, které jistě uspokojí zaneprázdněnou studentku, profesionální aktivní ženu i mladou matku. To vše proto, že červená nákupní taška je nejen stylová, ale také mimořádně prostorná taška, která se hodí do každé situace.

Červená nákupní taška formálně i neformálně

Červená má tu výhodu, že zdůrazňuje ženská kouzlo, vybočuje z řady a kontrastuje tak se zbytkem šatníku. Červená patří k odvážným a energickým barvám. Červená nákupní taška bude fungovat jako výrazný doplněk ležérního i sportovního stylu. Abys získala ideální stylzaci pro formální schůzku, obuj si vysoký podpatky, bílou košili a sako. Pro neformálnější vzhled nos tričko, džíny a módní tenisky. K červené nákupní tašce se skvěle hodí také stříbrné a zlaté šperky.

Chcete začít experimentovat a vsadit na živé intenzivní barvy? Výborně! Začni červenou nákupní taškou. Máš strach, jestli zvládneš žárlivé pohledy svých přátel? Pak vsaď na jemnější odstíny - vínové, bordó nebo pastelově růžové s intenzivními červenými akcenty.

Výhoda nákupní tašky

Pojemnost nákupní tašky překvapí nejednu ženu. Přesvědčte se sami, že červená nákupní taška pojme vše, co chcete vzít do kanceláře, na rande nebo na rychlý nákup. To ti umožní vyhnout se nošení různých tašek, protože tato taška pojme vše co potřebuješ a zaručí ti pohodlné nošení. Pojme dokumenty, dokumenty formátu A4 a dokonce i náhradní svetr. Díky tomu se s touto praktickou kabelkou nošenou přes rameno těžko rozchází. To má své výhody - při výměně tašek není nutné často přesouvat obsah z tašky do tašky. Široké držadla tašky umožňují nošení v ruce nebo přes rameno. Některé modely jsou v sadě k dispozici také s menší brašnou nebo s taštičkou na kosmetiku.

Různé modely v odstínech šťavnaté červené, šarlatové, vínové nebo sytě vínové vám umožňují vybrat si červenou nákupní tašku, která dokonale odpovídá vašemu vysněnému stylu. Neboj se barev - troufni si být atraktivní a vyber si tu správnou červenou tašku podle svého vkusu.

  • ro
  • sk
  • hu