Načítání dat...
Řadit podle:

Kabelka na řetízku – pro ženy vyhledávající vkus a eleganci

Když vybírame věcy na důležitou událost, většinhou sáhneme po klasice a eleganci. Ne vždy máme náladu na to obléknout se v formálním stylu který je třeba ještě doplnit odpovědnými doplňky. Ale i tak chceme vypadat eketně. V takových chvlích spěchá na pomoc kabelka s řetízkem!

Jedná se o jednoduchý způsob jak zatraktivnit svojí stylizaci, který nemusí narušit tvůj dokonálý styl!

Kabelka s řetízkem - na každý den i na výjimečné příležitosti

Jestli se setkáváme na tomto místě, znamená to že hledáš kabelku s řetízkem, jejíž univerzální styl ti otevře různé stylizační možnosti. Proto už dále nehledej!

V této sekci najdeš kabelku s řetízkem, která ti bude dělat společnost na tvé cestě do kanceláře. Nezabalíš do ní sice půlku věcí z domova, ale efekt WOW je zaručen. Te nejdůležitější věci jako - telefon, malá peněženka, klíče od bytu tyto věci už se nemohou dočkat až skočí do tvé listonošky! Co řikáš na elegantní bronzovou verzi? A nebo snad sáhneš po originálním odstínu mořské modré? Každopádně u paní Kabelkové je z čeho vybírat!

Kabelka s řetízkem - na speciální úkoly

Modely z naší nabídky se hodí především tehdy, kdy chceš po vyčerpávajícím dnu v práci skočit na kávu nebo do oblíbeného baru. Ať už s kamarádkou nebo tvojí drahou polovičkou. Jsme přesvědčeni že každý ocení eleganci tvého šatníku.

Elegantní kabelka s řetízkem neunikne pozornosti polednému brunetovi, který večer chodí venčit svého psa. Ideální příležitost, kdy můžeš využít vnitřek kabelky a telefon který se v něm nachází, bez problemů teď získáš jeho číslo...

Kdo ví, možná že v příštích dnech kabelka s řetízkem bude vaším společníkem během romantické večeře. To by byl příběh!

Kabelka s řetízkem - která barva je tvoje oblíbená?

Vkusná kabelka s řetízkem nezná hranic co se týká barev. Kdysi byla elegance spojená pouze s temnou černou barvou. Dnes už mame více možností, díky čemu může elegantně vyžehlenou košili oživit žlutým odstínem listonošky s řetízkem.

Červená kabelka s řetízkem s trochou barvy bordó se doporučuje na cesty do obchodu, na schůzku, nebo na velký ples - jak ji využiješ je jen na tobě. Tato barva se hodí na různé příležitosti - obzvlášť, jestli jí spojíš s tou pravou barvou tvojí rťenky. To je ta pravá dámká variace!

Paní Kabelková se postará o to, aby kabelky s řetízkem z nabídky našeho internetového obchodu splnily i ty nejnáročnejší požadavky. Z tohoto důvodu najdete na naší stránce modely v elegantních odstínech šedi, v řezavých barvách které jsou ideální na podzim, béžové barvy v odstínu země a také netradiční odstíny moře. Vydej se s námi na hluboké vody originality a přizpůsob si kabelku s řetízkem podle sebe!

Listonošky s řetízkem, zaskočí tě jak svým tvarem tak i velikostí

Není třeba předstírat že kabelky s řetízkem, většinou nedisponují tím nejvetším rozměrem. Jsou předurčeny více jako doplňek těch nejpůsobivějších oděvů z našeho šatníku. Ačkoliv se snadno kombinuje s méně sofistikovanými stylizacemi, tento typ kabelky se vyznačuje lehkou elegancí, která ideálně zapadá do velikosti XS V naší nabídce najdete:

  • kabelky s řetízkem ve tvaru obdélníku
  • oblé modely
  • kulaté kabelky s řetízkem
  • listonošky s řetízkem s přídavným uzávěrem v přední části

Všechny z výše uvedených modelů jsou vybaveny zámkem - díky čemu získáš jistotu, že jsou tvé poklady vždy v bezpečí. I v těch chvílích, kdy rychle spěcháš na tramvaj nebo za láskou svého života. Z tvojí kabelky nikdy nic nevypadne. Některé kabelky s řetízkem jsou vybaveny kapsami navíc - to je zaručený způsob na udržení pořádku. Takové kabelky jsou ideální tehdy, kdy potřebuješ jen těch pár nejdůležitějších věcí.

Kabelka s řetízkem - který model je pro mě nejvhodnější?

Kabelka s řetízkem, je ideální pro ty co hledají univerzální model který v sobě spojuje osobitost, nadčasovost a eleganci.

Modely jsme vybavili odstíny zralého vína, decentnímy medovými barvami a také odstíny mořských hlubin, v nabídce ale najdete i klasické černé a formální šedé modely. Je jen na vás (a na vašem šatníku!) které barvy se stanou vašimy oblíbenými hrdiny.

Všechny modely mají jeden společny prvek a to stříbrný řetízek - díky čemu i obyčejné tepláky budou vypadat stylově.

To je další z atributů, kterým si může chlubit kabelka s řetízkem od paní Kabelkové. Spoj jí s jakýmkoliv stylem - hodí se jak k šatům, tak i perfektně vyžehleným košilím, ale také k oblíbeným džínám i k teplákovým soupravám. Zaručujme že každá z našich kabelek s řetízkem zdokonalí všechny tvé oděvy.