Načítání dat...
Řadit podle:

Lodičky - vyberte si pohodlné lodičky a dodejte stylizaci špetku elegance

Lodičky jsou skutečným kaleidoskopem vzorů, barev, vysokých i nízkých podpatků, jednoduchých a extravagantních tvarů, které spojuje jeden společný element – klasický a nadčasový profil ženské obuvi.

Dámské lodičky , to jsou zcela jistě boty nadčasové a univerzální. O jejich stylové, ušlechtilé eleganci hovožřily již velké hvězdy a slavní módní návrháři, jejich tradiční tvar v jednotné stónované koloristice působí skvěle s každým typem oděvu. Módní lodičky se budou úžasně prezentovat jak v kombinaci s večerními nebo koktejlovými šaty, tak s dřínami a tričkem nebo průsvitnou letní sukýnkou. Pro dámy, kteří mají rádi extravaganci není bez významu skutečnost, že boty představují řadu příležitostí ke změnám a přeměně jejich klasické formy.

Lodičky jsou boty, které si zaslouží označení královny obuvi, protože jsou nejen pohodlné, ale také vyjímečně krásné ve své šlechetné linii navržené tak, aby se každým detailem ukazovala krása ženských nohou. To jsou boty, díky kterým se každá žena stává skutečnou dámou, sexy svůdnicí a půvabnou přítelkyní.

Lodičky – nadčasvost, všesrannost a klasický styl

Módní lodičky jsou boty se spoustou možností k vytváření vlastního stylu. Díky desítkám vzorů jsou vhodné stejně jak v průběhu oficiálních setkání, obchodních schůzek, divadelních představení a koncertů, tak v práci , při nákupech či nedělní procházce v parku. V kolekcích ej možné nalézt jich spoustu od celkem plochých, ceněných pro jejich pohodlí, až po vysoké jehly pro milovnice podpatků. Módní jsou také lodičky na klínu, vysokých či nízkých širokých podpatcích, a v barvách – květované, proužkované modely z reliéfních tkanin a kůží.

Jedinečnou předností lodiček je jejich univerzálnost, všestrannost. Bohatý výběr modelů, vysokých či nízkých podpatků, barev, vzorů, umožňuje výběr toho pravého modelu pro ženu v každém věku.Tato vyjímečná, nadčasová klasická obuv by se měla povinně nacházet v každé skříni žen od teenagerky až po důchodkyni.

Ležérní ale stylový

Dámské boty, které nejčastěji zakládáme do práce nebo na společenská setkání jsou klasické boty na širokém podpatku. Každodenní cestování do práce nebo na univerzitu na vysokých podpatcích, ale představuje skutečnou výzvu. Na druhou stranu ne všechny dámy preferují sportovní obuv. Boty na širokém podpatku jsou skvělé jako zlatá střední cesta - elegantní a pohodlné nám pomáhají udržet vysněný vzhled. Tyto boty jsou u žen velmi populární - krásně zvýraznňují nohy, pomáhají dát postavě správné proporce a lze je také kombinovat s různými styly. Kromě toho - dávají pocit stability, který klasické vysoké podpatky nemohou poskytnout. Můžete si vybrat dámské lodičky na tzv. sloupku nebo klínových podpatcích - oba modely vypadají skvěle pasují k sukním a kalhotám.

Na webových stránkách našeho obchodu nabízíme dámské lodičky v různých variantách: lakované a matové, černé, barevné, s jednoduchým modelem, i ty s výrazným střihem. Již dnes jediným kliknutím - si můžete zakoupit atraktivní boty šité na míru vašemu stylu. Seznamte se s naší nabídkou.

  • ro
  • sk
  • hu