Lodičky

 

Vyberte si pohodlné lodičky a dodejte stylizaci špetku elegance

 

Lodičky jsou skutečným kaleidoskopem vzorů, barev, vysokých i nízkých podpatků, jednoduchých a extravagantních tvarů, které spojuje jeden společný element – klasický a nadčasový profil ženské obuvi.

 

Dámské lodičky , to jsou zcela jistě boty nadčasové a univerzální. O jejich stylové, ušlechtilé eleganci hovožřily již velké hvězdy a slavní  módní návrháři, jejich tradiční tvar v jednotné stónované koloristice působí skvěle s každým typem oděvu. Módní lodičky  se budou úžasně prezentovat jak v kombinaci s večerními nebo koktejlovými šaty, tak  s dřínami a tričkem nebo průsvitnou  letní sukýnkou.  Pro dámy, kteří mají rádi extravaganci není bez významu skutečnost, že boty představují řadu příležitostí ke změnám a přeměně jejich klasické formy.  

 

Lodičky jsou boty, které si zaslouží označení královny obuvi, protože jsou nejen pohodlné, ale také vyjímečně krásné ve své šlechetné linii navržené tak, aby se každým detailem ukazovala krása ženských nohou. To jsou boty, díky kterým se každá žena stává skutečnou dámou, sexy svůdnicí a půvabnou přítelkyní.

 

Lodičky – nadčasvost, všesrannost a klasický styl

 

Módní lodičky jsou boty se spoustou možností k vytváření vlastního stylu. Díky  desítkám vzorů jsou vhodné stejně jak v průběhu oficiálních  setkání, obchodních schůzek, divadelních představení a koncertů, tak  v práci , při nákupech či nedělní procházce v parku. V kolekcích ej možné nalézt jich spoustu od celkem plochých, ceněných pro jejich pohodlí, až po  vysoké jehly pro milovnice podpatků. Módní jsou také lodičky na klínu,  vysokých či nízkých širokých podpatcích, a v barvách – květované, proužkované modely z reliéfních tkanin a kůží.

 

Jedinečnou předností lodiček je jejich univerzálnost, všestrannost. Bohatý výběr modelů, vysokých či nízkých podpatků, barev, vzorů, umožňuje výběr toho pravého modelu pro ženu v  každém věku.Tato vyjímečná, nadčasová klasická obuv by se měla  povinně nacházet v každé skříni žen od  teenagerky až po důchodkyni.

Řadit podle: