Načítání dat...
Řadit podle:

Psaníčka a kabelky do ruky – vhodné pro slavnostní příležitosti

Chystáte se na svatbu nebo jinou slavnostní příležitost? Nebo plánujete s přáteli návštěvu klubu? V takových situacích velká taška, i když se do ní vejdou všechny potřebné doplňky, nebude příliš praktická. Bude lepší, pokud se rozhodnete pro nevelký, přitom velmi ženský model.Takové vlastnosti nabízí nevelké dámské kabelky do ruky a psaníčka. V sortimentu produktů Panikabelkova.cz naleznete široký výběr také modelů v rozměrech S a M. Sáhněte po nich a vytvoříte maximálně elegantní a společenské stylizace – ideální na velmi slavnostní příležitosti. Kabelka do ruky je dobrý výběr, pokud má být doplňkem k vašemu oděvu – jemným akcentem, ne hvězdou stylizace. Takového efektu můžete docílit, pokud si obléknete vaši oblíbenou malou černou a vysoké podpatky nebo vsadíte na vyjímečně elegantní , plesovou kreaci. Psaníčko bude jejím dokonalým doplňkem. Objednejte si jednu z naší nabídky – naPanikabelkova.cz na vás čekají výlučně nejméodnější vzory za dobrou cenu!

Kabelky do ruky a psaníčka, které si zamilujete

Kabelky do ruky a psaníčka jsou nejkouzelnějšími modely mezi všemi typy kabelek. Nevelký rozměr však neznamená, že jejich design musí být minimalistický. Může být úsporný a jemný – to dobře funguje především ve sladěných a elegantních stylizacích. Může ale také být značně, značně více odvážný. V kolekci, kterou pro vás připravil náš obchod naleznete obě verze psaníček. Pokud máte právě chuť na jemnou stylizaci – vsaďte na jednobarevné, matné modely v jemných, pastelových odstínech (nebo ty absolutně klasické, čili černé). Pokud však chcete trochu zašílet, vaší pozornosti doporučujeme zlatá a stříbrná psaníčka a také ty vyrobené z lakovaného materiálu či také dekorované více výrazným způsobem.

Spojkové tašky na svatby

Svatba je důležitou událostí pro celou rodinu. Každý z členů rodiny se chce prezentovat ve své nejlepší formě, a to i vizuálně. Je to vidět zejména v ženské a dívčí stylizaci - a v těch nejmenších doplňcích. Je zcela normální, že si sebou na svatbu bereme elegantní kabelky.

Kritéria pro výběr kabelky jsou velmi úzká - vybíráme aktuální módní modely. Mnoho nevěst, které si vyberou ty správné svatební šaty a doplňky, je inspirováno nabídkou skvělých módních návrhářů. Spod jejich křídel se vynořily velkolepé oslňující projekty, které si budeme všichni pamatovat ještě po mnoho let. Pokud jde o svatební kabelky - na přehlídkových molech a ve svatebních sálech už roky dominují lakované spojkové tašky. Módní kabelky na svatbu jsou doplňky, které zázáří a přitáhnou pozornost okolí.

Nabízíme spojkové tašky pro svatby za atraktivní ceny. Náš obchod nabízí spolehlivé, odolné a krásně vyhotovené doplňky v různých provedeních a barvách. V naší nabídce najdete módní kabelky od značek jako jsou Collection, Belluci, David Jones, Diana & Co, Kewechris a Nobo.

Malé kabelky do ruky i na pasku

Mezi našimi elegantními klientkami můžeme rozlišit ty, které nosí na velké události pouze lakované formální tašky - právě pro ně jsme připravili doplňky v následujících barvách: zlatá, šampaňské, stříbrná a černá. Velmi oblíbené jsou také módní prošívané a vzorované kabelky.

Kabelka na velké události

  • Módní

Dámská móda má více než jedno jméno. Charakter, smysl pro estetiku a životní styl to vše zde má velký význam. Osobité a odvážné dámy často sahají po dámských kabelkách v podobě spojkové tašky s poutavou aplikací. Může to být velký nápis nebo třpytivý vzor známý z popkultury. Tyto originální formální spojkové tašky najdete v nabídce našeho obchodu.

  • Elegantní

Při přípravě na velkou událost často kupujeme ověřené modely doplňků a oděvů. Jde nám o střih i barvu modelu. Pro lidi, kteří nechtějí riskovat módní fópa, jsou ideální spojkové tašky - elegantní, černé. S takovýmto modelem můžeme libovolně kombinovat s různé barvy a stylové varianty. Malá černá formální spojková taška je neutrálním doplňkem bohatě zdobených stylizací i oficiálních minimalistických oděvů.

Pamatujte si: výběrem psaníčka nebo jiné kabelky od Panikabelkova.cz máte jistotu, že kupujete módní a velmi kvalitně vypracovaný doplněk. Nákupy u nás znamenají investici na několik let bez přeplácení. Prohlédněte si naši současnou nabídku modelů a vyberte si ten, který vám nejvíce padne do oka!

Bohužel, produkt nebyl nalezen!
1. Zkontrolujte prosím, zda jste zadali dotaz správně a zkuste to znovu.
2 Omezte hledání do jednoho nebo dvou slov.
3 Zadejte obecný název produktu, který hledáte. Později můžete výsledky hledání omezit použitím pokročilých filtrů.
  • ro
  • sk
  • hu