Načítání dat...
Řadit podle:

Růžová kabelka s řetízkem

Růžová kabelka s řetízkem tje originálním doplňkem a doplňení různých dámských stylizací. Hladká, prošívaná, s reliéfní kůží nebo zdobená stylovou grafikou, zvýrazní ženskou krásku, jemnost a lásku k eleganci.

Listonoška s květinovým vzorem

Květinová růžová kabelka s řetízkem s charkteristickým tónováním je ideálním spojovací částí jarních a letních stylizací. Vzor který poutá pozornost, oživí i ty nejprostějí klasické šaty a dodá jim lehkost a moderní vzhled, díky čemu bude hlavním bodem pro veselé barvy. Rozvážná a romantická zároveň , hodí se ke každodenním outfitům (do práce, školy neo na procházku do parku) tak i k romantickým stylizacím často si jí vybírají ženy, které si cení originální a výrazné doplňky, které chtějí zároveň zachovat jemný dívčí vzhled.

Prošívaná růžová kabelka s řetízkem

Ženské kouzlo plus rázný charaker, neboli ideální kombinace. Prošívaná růžová kabelka s řetízkem je geniálním spojením dvou elementů. Z jedné strany hodná a roztomilá z druhé charakterní a výbušná, kožená kabelka se stříbrným řetízkem je perfektním doplňkem jak koktejlových šatů, tak i večerních stylizací. Ve spojení s koženou bundou a vysokými podpatky se stane symbolem tepmeramentu a sebejistoty. Na černém pozadí celého stylu vybočí svojí barvou a zároveň doplní rty namalované růžovou rtěnkou. Růžová kabelka s řetízkem se krásně doplňuje s vlnitými sukněmi a krajkovými halenkami. Špatně nevypadá ani s volány a dámskou tunikou a oversize oblečením, krásně doplní také pohodlné oděvy a se sportovními teniskami stvoří módní look, které oceni každá žena pro jeho komfort, originalitu a odlehčenost.

Růžová kabelka s řetízkem na různé příležitosti

Různorodost modelů a vzorů jaké nabízí růžová kabelka s řetízkem ti umožní stvořit dokonalý styl. V matové verzi listonoška zvýrazní klasický charakter kreací a v prošívané se stane moderním doplňkem v originální barvě ke každodenním stylizacím do práce nebo na nákupy. Důraz klade na detaily a elegance ve spojení s sebejistotou je jedním z nejlpších způsobů jak upoutat pozornost. Zlatý tenký řetízek s růžovým zdobením je receptem na nejkrásnější odlehčenou stylizaci na rande.

Bohužel, produkt nebyl nalezen!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

  • ro
  • sk
  • hu