Načítání dat...
Řadit podle:

Kufry pro holky - aby mohly stylově cestovat!

Chystá se životní cesta? A nebo snad jen víkendový výlet k babičce? Ať už se vaše dcera chystá kamkoliv, vždy sebou musí mít te nejdůležitější věci. A jak všichni víme v případě že cestuje mladá dáma - je těch věcí potřeba opravdu hodně! Myslíme na to a proto jsou kufry pro holky z naší nabídky velmi pojemné.

Víme, že pohodlné používání není vším, a proto kufry pro holky od paní Kabelkové vás očarují také svými barvami a krásnymi vzory. Vaše dcera si v naší nabídce zaručeně vybere.

Kufry pro holky - kouzelné vzory a roztomilé barvy

Při hledání ideálního kufru, se dospělí primárně zaměřují na jeho funkční vlastnosti. Paní Kabelková však má pochopení a ví jak važný je rafinovaný styl. A to již od těch nejmladších let!

Respektujeme potřebu vybočení z davu a zvýraznění originálního stylu, a proto naše kufry pro holky překypují těmi nejmódnějšími barvami. Najdeme zde nejen dívčí růžovou – to ne! Víme, že i blankytná barva umí být krásná a rezervujeme jí výhradně pro mladé gentlemany.

Otvíráme optimistický odstín žluté barvy, který je v posledních letech čím dál více populární. V naší nabídce najdete kufry pro holky ve fialové barvě a také tradičnější volbu v klasické černé – které nejsou zarezervované jen pro dospívající slečny (ale občas zaujmou i některou z matek).

Kufr pro holky na kolečkách mohou být také červené – s jistotou víme že žádnou mladou dámu jeho barva neurazí!

Barevný kufr pro holky má však ještě jeden plus – bez problému ho najdeme v moři zavazadel na letišti. Stačí se jen seznámit s naší nabídkou - takovéto modely nemůžou nechat nikoho chladným! odnajdziemy ją w morzu innych toreb na lotnisku. Wystarczy tylko rzucić kątem lewego oka na naszą ofertę – obok takich modeli ciężko przejść obojętnie! Jsou to zkrátka rychlé počty deset bodů za estetickou hodnotu a minus 50 minut hledání tašky, mezi všemi těmi černými a nevýraznými kufry seskupenými v kufru autobusu nebo na výdejním pásu.

Kufry pro holky – rozesmějí je smajlíky

Vzhledem k tomu že o barvách už bylo vše řečeno, tak se teď zameříme bílže na kufry pro holkyna kolečkách s propracovanými vzory. V naší nabídce se nachází mimo jiné cestovní taška, která si získá vaše srdce svým roztomilou kočičkou na růžovém pozadí .

Dále v naší bohaté nabídce najdete něco pro fanynky nočních stvoření - tu zcela jednoznačně vládnou sovy . Nejen večer - kufr pro holky s výrem velkým dodá každé cestě trochu pozitivních emocí.

Zůstáváme ornitologii – kufr může být také ozdoben kuřátky – skvělý nápad na dárek od velikonočního zajíčka! Obzvlášť jsou li uvnitř pojemného zavazadla nějaké sladkosti. Vezmeme-li v úvahu všechny kapsy a chytře navržená zákoutí - zaručíme vám zásobu sladkostí na celý rok!

Kufr pro holky – pohodlí oblečené do rafinovaného stylu

Víme že se nakupuje hlavně očima. Obzvlášť děti mají neuvěřitelnou schopnost rozhodování na základě barev a vzorů. U paní Kabelkové víme že, nejvyšší kvalita zpracování jde vždy ruku v ruce s estetikou, takže není nemůže být řeč o unáhlené volbě!

Jestli jste se rozhodli navštívít náš virtuální obchod v naději znalezení kufru pro holku, tak jí můžete bez obav zaprezentovat některý z našich modelů. Zaručujeme, že ať už si její srdce získá jakýkoliv, vaše srdce bude určitě v pořádku.

Myslíme si, že nejkrásnější zavazadlo čili kufr na kolečkách nebude vhodný, pokud nebude podpořen precizním zpracováním modelu i materiálů použitých k jeho výrobě. Na základě zkušeností, sáháme po zboží pouze té nejvyšší kvality - a to je přesně to, co poskytujeme našim klientům.

Je to ta nenahraditelná radost dítěte založená na vizuálních hodnotách a pocitu míru rodičů, vyplývající z kvality, která bude sloužit po mnoho let. V případě výrobků používaných dětmi to platí dvojnásob!

Kufr pro holky na kolečkách - ideální také na palubu letadla!

Malé i velké cesty jsou zatíženy určitými náklady. Zavazadlo zahrnuté v ceně letenky vám umožní ušetřené peníze v kavárně nebo v obchodě se suvenýry! Chcete-li využít této možnosti, kufr pro holku na kolečkách musí být prostorný. A to velmi!

Můžeme jí tedy zahrnout do kategorie tašky, kterou jsme vložili pod sedadlo v kabině letadla, a většinou za to nemusíte platit!

Pohodlná a odolná kolečka se osvědčí při dlouhých procházkách, během nichž budeme poznávat nová místa z (ne)turistické strany. Bez zbytečného naříkáníí, že taška je příliš těžká a baleríny příliš těsné. Pohodlné vnitřní kapsy, ke kterým se snadno dostaneme za pár sekund, jsou zárukou rychlého přístupu k pohodlnějším teniskám, dokonce skrytým na spodní straně kufru pro holku, která si cení pocitu pohodlí!

  • ro
  • sk
  • hu